ScrollToTop

Jesteśmy LIDEREM REGIONU!

Poniedziałek, 06 Luty 2012

Kolejna nagroda dla naszej firmy. Jesteśmy LIDEREM REGIONU!

Rok 2011 był dla nas bardzo udany. Dowodem na to są kolejne nagrody przyznawane naszej firmie.

3 lutego 2012 na uroczystej gali organizowanej przez Echo Dnia otrzymaliśmy statuetkę LIDERA REGIONU w kategorii NOWY PRODUKT. To dowód, że ciągłe inwestycje w ulepszenie naszych przydomowych oczyszczalni ścieków jest działaniem skutecznym i oczekiwanym przez naszych klientów. Godny wagi jest też fakt, że jesteśmy jedyną firmą z naszej branży, nagrodzoną tym prestiżową statuetką.

Zdjęcia pochodzą z: http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/galeria/liderzy-regionu-2011-zdjecia-z-gali-78361.html

statuetka lider regionu 2006


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina