ScrollToTop

Delfin najsilniejszą marką w branży!

Czwartek, 05 Styczeń 2012

Po raz kolejny nasza firma została doceniona przez czytelników B2B INSTALACJE.

Jak często czytacie Państwo na stronach internetowych sformułowania "najlepsi w branży" . My o tym nie piszemy, my jesteśmy najlepsi. Dowodem na to są wyniki niezależnych badań opublikowanych w Biuletynie Branżowym Instalacje które mamy zaszczyt Państwu zaprezentować.

logo instalacje

36,9 % respondentów badania na pytanie "Czy zna Pan/Pani tą markę" przy rubryce Delfin postawiło krzyżyk. To wynik - patrząc tylko na producentów Przydomowych Oczyszczalni Ścieków - najlepszy w branży. Wynik świadczy o tym, że w ciągu kilkunastu lat działalności na rynku wypracowaliśmy sobie dużą grupę zadowolonych klientów.

tabela A

Szczególnie ważne dla nas jest uznanie klientów, dlatego jesteśmy bardzo dumni z również z następnego rankingu w którym brała udział nasza firma. Aż 13.9% osób (II miejsce w rankingu, I miejsce w branży!) zadeklarowało że jest zainteresowana zastosowaniem naszych produktów w budowie własnego domu.

tabela B

Zapraszamy do lektury całego wydawnictwa online - http://instalacjeb2b.pl/biuletyn-instalacjeb2b


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina