ScrollToTop

Delfin na Kongresie Ekoinnowacje w ochronie środowiska

Poniedziałek, 14 października 2013

Delfin zaprezentuje swoje ekologiczne rozwiązania w ramach wystawy towarzyszącej ogólnopolskiemu Kongresowi "Ekoinnowacje w ochronie środowiska" w dniach 22-23 października w Centrum Targowym w Kielcach.

Jak podają organizatorzy - firma Enen Sp. z o.o. i Izba Gospodarcza Grono Targowe Kielce - w wydarzeniu udział weźmie ok. 400 przedstawicieli firm, instytucji, jednostek naukowo-badawczych. Podczas dwudniowego Kongresu wybitni specjalności zaprezentują propozycje i przykłady dobrych praktyk w zakresie wdrażania i stosowania ekoinnowacyjnych rozwiązań. Kongres uświetni swoim wystąpieniem prof. dr hab. Leszek Woźniak, kierownik Katedry Przedsiębiorczości, Zarządzania i Ekoinnowacji Politechniki Rzeszowskiej.

Kongres dofinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Kongres jest podsumowaniem spotkań networkingowych, które od marca odbywają się w każdym województwie. Przedstawiciele naszej spółki brali udział w spotkaniu dla regionu świętokrzyskiego, dzieląc się doświadczeniem i poglądami w obszarze ekoinnowacji dla biznesu.

Więcej informacji na stronie www.ekoinnowacje.org


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina