ScrollToTop

Delfin na Kongresie Ekoinnowacje w ochronie środowiska

Poniedziałek, 14 października 2013

Delfin zaprezentuje swoje ekologiczne rozwiązania w ramach wystawy towarzyszącej ogólnopolskiemu Kongresowi "Ekoinnowacje w ochronie środowiska" w dniach 22-23 października w Centrum Targowym w Kielcach.

Jak podają organizatorzy - firma Enen Sp. z o.o. i Izba Gospodarcza Grono Targowe Kielce - w wydarzeniu udział weźmie ok. 400 przedstawicieli firm, instytucji, jednostek naukowo-badawczych. Podczas dwudniowego Kongresu wybitni specjalności zaprezentują propozycje i przykłady dobrych praktyk w zakresie wdrażania i stosowania ekoinnowacyjnych rozwiązań. Kongres uświetni swoim wystąpieniem prof. dr hab. Leszek Woźniak, kierownik Katedry Przedsiębiorczości, Zarządzania i Ekoinnowacji Politechniki Rzeszowskiej.

Kongres dofinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Kongres jest podsumowaniem spotkań networkingowych, które od marca odbywają się w każdym województwie. Przedstawiciele naszej spółki brali udział w spotkaniu dla regionu świętokrzyskiego, dzieląc się doświadczeniem i poglądami w obszarze ekoinnowacji dla biznesu.

Więcej informacji na stronie www.ekoinnowacje.org