ScrollToTop

Nagroda dla oczyszczalni DELFIN PRO

Poniedziałek, 30 września 2013

Z radością informujemy, że nasza mechaniczno-biologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków DELFIN PRO zdobyła wyróżnienie podczas VI Międzynarodowych Targów Infrastruktury Wodno-Ściekowej Odwodnień i Melioracji TIWS w Kielcach.

Cieszy nas, że złożona z ekspertów komisja konkursowa pod przewodnictwem prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Kaliszu pana Romana Wiertelaka doceniła proekologiczność oferowanego rozwiązania i innowacyjność zastosowanej technologii.

Oczyszczalnia DELFIN PRO zdobywa nie tylko nagrody ekspertów, ale przede wszystkim uznanie użytkowników, którzy coraz częściej decydują się na wybór właśnie tego produktu. Dziękujemy za zaufanie!

Zapraszamy do naszej galerii, żeby zobaczyć relację zdjęciową z targów TIWS.

nagroda TIWS www


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina