ScrollToTop

Oczyszczalnie Delfin w gminie Nowy Korczyn

Poniedziałek, 30 września 2013

Trwają prace nad budową 118 przydomowych mechaniczno-biologicznych oczyszczalni ścieków DELFIN PRO na terenie gminy Nowy Korczyn.

Projektem - dofinansowanym z funduszy unijnych i przewidzianym na lata 2013-2014 - zostały objęte miejscowości: Piasek Wielki, Badrzychowice, Strożyska, Ucisków i Sępichów.

Więcej informacji na stronie Urzędu Gminy:

http://nowykorczyn.pl/wiadomosci/news.php?id=14223
http://nowykorczyn.pl/wiadomosci/news.php?id=14236

oraz na stronie internetowej "Echa Dnia":

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131001/POWIAT0101/130939869


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina