ScrollToTop

Zapraszamy na XII Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie do Bogorii

Wtorek, 27 sierpnia 2013

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystych obchodach podczas XII Świętokrzyskich Dożynek Wojewódzkich, które w tym roku odbędą się 8 września w Bogorii.

Organizatorami Dożynek Wojewódzkich są Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Prezes Świętokrzyskiej Izby Rolniczej, Starosta Staszowski i Wójt Gminy Bogoria.

Podczas Dożynek odbędą się: konkurs wieńców dożynkowych, folkowe widowisko regionalne "Świętokrzyskie granie", liczne występy artystyczne i pokaz sztucznych ogni. Imprezie towarzyszyć będzie wystawa płodów rolnych, maszyn i urządzeń do produkcji rolnej. Na naszym stoisku będzie można obejrzeć przydomowe oczyszczalnie ścieków i zbiorniki na wodę deszczową, coraz częściej wykorzystywane w gospodarstwach rolnych.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: www.gok-bogoria.pl

dozynki wojewodzkie2013


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina