ScrollToTop

Delfin sponsorem 7 Zlotu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych

Czwartek, 22 sierpnia 2013

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w ramach współpracy z Muzeum Wsi Kieleckiej Delfin Sp. z o.o. sponsoruje 7 Zlot Motocykli i Pojazdów Zabytkowych, który odbędzie się w najbliższy weekend w skansenie w podkieleckiej Tokarni.

Jak co roku w skansenie zagoszczą miłośnicy motorów zrzeszeni w klubach oraz pasjonaci zabytkowych pojazdów. Uczestnicy Zlotu przejadą w uroczystej paradzie przez aleję lipową oraz wezmą udział w konkursach sprawności jazdy. Odbędą się wybory najstarszych oraz najelegantszych pojazdów. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach będą przestrzegali przed niebezpieczeństwami czyhającymi na kierowców oraz uczyli bezpiecznych zachowań na drodze.

Z kolei eksperci z naszej firmy opowiedzą o tym, jak bezpiecznie i skutecznie oczyszczać ścieki przy wykorzystaniu przydomowych oczyszczalni ścieków i separatorów węglowodorów stosowanych m.in. na stacjach paliwowych i w warsztatach mechanicznych.

Życzymy dobrej zabawy! Do zobaczenia!

Więcej informacji: www.mwk.com.pl

 


zlot plakat


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina