ScrollToTop

Delfin sponsorem 7 Zlotu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych

Czwartek, 22 sierpnia 2013

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w ramach współpracy z Muzeum Wsi Kieleckiej Delfin Sp. z o.o. sponsoruje 7 Zlot Motocykli i Pojazdów Zabytkowych, który odbędzie się w najbliższy weekend w skansenie w podkieleckiej Tokarni.

Jak co roku w skansenie zagoszczą miłośnicy motorów zrzeszeni w klubach oraz pasjonaci zabytkowych pojazdów. Uczestnicy Zlotu przejadą w uroczystej paradzie przez aleję lipową oraz wezmą udział w konkursach sprawności jazdy. Odbędą się wybory najstarszych oraz najelegantszych pojazdów. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach będą przestrzegali przed niebezpieczeństwami czyhającymi na kierowców oraz uczyli bezpiecznych zachowań na drodze.

Z kolei eksperci z naszej firmy opowiedzą o tym, jak bezpiecznie i skutecznie oczyszczać ścieki przy wykorzystaniu przydomowych oczyszczalni ścieków i separatorów węglowodorów stosowanych m.in. na stacjach paliwowych i w warsztatach mechanicznych.

Życzymy dobrej zabawy! Do zobaczenia!

Więcej informacji: www.mwk.com.pl

 


zlot plakat


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności

2017-09-12

Firma Delfin laureatem nagrody Innowator COP!

Wtorek, 12 września 2017

statuetki

     Miło nam poinformować, że 10 września 2017 roku zostaliśmy laureatami nagrody INNOWATOR COP. Cieszymy się, że kolejny raz nagrodzono owoc naszej ciężkiej pracy - innowacyjny Hybrydowy Separator Węglowodorów.

2017-06-14

W dniu 16.06.2017 nasze biuro będzie nieczynne

Środa, 14 czerwca 2017

dolphins 451562


Informujemy, że w dniu 16.06.2017 biuro firmy Delfin będzie nieczynne.

Wszystkim życzymy udanego wypoczynku i zapraszamy w poniedziałek (19.06.2017)! :-)

Zaplanuj już dziś wizytę na targach - znajdziesz nas na stoisku zewnętrznym ZC 24, przed Halą C.


Z życia Delfina