ScrollToTop

Delfin sponsorem 7 Zlotu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych

Czwartek, 22 sierpnia 2013

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w ramach współpracy z Muzeum Wsi Kieleckiej Delfin Sp. z o.o. sponsoruje 7 Zlot Motocykli i Pojazdów Zabytkowych, który odbędzie się w najbliższy weekend w skansenie w podkieleckiej Tokarni.

Jak co roku w skansenie zagoszczą miłośnicy motorów zrzeszeni w klubach oraz pasjonaci zabytkowych pojazdów. Uczestnicy Zlotu przejadą w uroczystej paradzie przez aleję lipową oraz wezmą udział w konkursach sprawności jazdy. Odbędą się wybory najstarszych oraz najelegantszych pojazdów. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach będą przestrzegali przed niebezpieczeństwami czyhającymi na kierowców oraz uczyli bezpiecznych zachowań na drodze.

Z kolei eksperci z naszej firmy opowiedzą o tym, jak bezpiecznie i skutecznie oczyszczać ścieki przy wykorzystaniu przydomowych oczyszczalni ścieków i separatorów węglowodorów stosowanych m.in. na stacjach paliwowych i w warsztatach mechanicznych.

Życzymy dobrej zabawy! Do zobaczenia!

Więcej informacji: www.mwk.com.pl

 


zlot plakat


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Działalność powstałej w 1993 roku firmy Delfin od początku koncentrowała się na dostarczaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań związanych z asenizacją. Niedługo po założeniu firmy naszym partnerem stał się wiodący europejski producent przydomowych instalacji kanalizacyjnych, grupa SEBICO. Tym samym, firma DELFIN została wyłącznym dystrybutorem tych urządzeń na polski rynek. Po upływie kilku lat rozpoczęliśmy produkcję własnych wyrobów - oczyszczalni i zbiorników na ścieki i wodę, separatorów i wielu innych.

Nasza firma stopniowo się rozrastała. W chwili obecnej posiadamy dwie nowoczesne hale produkcyjne oraz własne laboratorium, a nasza oferta obejmuje biologiczne i mechaniczno-biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, modułowe zbiorniki na wodę i szambo, ekologiczne separatory tłuszczów, skrobi i węglowodorów, studnie, przepompownie oraz liczne akcesoria.

Każdy z tych wyrobów posiada znak CE i spełnia wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina