ScrollToTop

JAKOŚĆ ROKU dla oczyszczalni DELFIN PRO MBBR

Wtorek, 16 lipca 2013

Przydomowa mechaniczno-biologiczna oczyszczalnia ścieków DELFIN PRO MBBR zdobyła zaszczytny tytuł JAKOŚĆ ROKU w największym ogólnopolskim konkursie projakościowym.

Celem konkursu jest wspieranie, rozwijanie oraz upowszechnianie wśród przedsiębiorców projakościowego podejścia do biznesu. "W dzisiejszym świecie nie wystarczy już mieć produktu wysokiej jakości. Trzeba to jeszcze potwierdzić i co najważniejsze – powiedzieć o tym konsumentom" - podkreśla Marcin Kałużny, redaktor naczelny Economy Life Today. Tytuł JAKOŚĆ ROKU jest sygnowany przez niezależną jednostkę certyfikującą Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Jesteśmy dumni, że produkt, w który włożyliśmy wiele pracy i serca, został doceniony przez kapitułę konkursową. Na co dzień doceniają go jego użytkownicy.

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród firmę Delfin reprezentował Dyrektor Zarządzający Tomasz Kasprzyk.


JakoscRoku2012 Delfin dyplom


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina