ScrollToTop

Wyprawa Złombol 2013!

Poniedziałek, 8 lipca 2013

Po raz kolejny Delfin wspiera akcję charytatywną Złombol. Złombol to wyprawa samochodów produkcji komunistycznej o orientacyjnej wartości pojazdu do 1000 zł, podczas której uczestnicy zbierają środki pieniężne na zakup rzeczy dla domów dziecka.

Koszty związane z wyprawą każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie. 100% zebranych środków zostaje przekazanych Fundacji "Nasz Śląsk".

W 2012 samochód marki ŻUK z logo Delfina dawał z siebie wszystko na trasie Katowice - Archaia Olympia. W tym roku uczestnicy chcą dotrzeć aż na daleką północ do Nordkapp.

Zamieszczamy podziękowanie i zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej w galerii.

Więcej o Złombol 7 Nordkapp Edition – The end of the known world!....można przeczytać na stronie www.zlombol.pl

Niestety my będziemy siedzieć w biurze, ale jeśli ktoś chce dołączyć, to nadal przyjmowane są zgłoszenia drużyn! Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!


Zlombol podziekowania www


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina