ScrollToTop

Wyprawa Złombol 2013!

Poniedziałek, 8 lipca 2013

Po raz kolejny Delfin wspiera akcję charytatywną Złombol. Złombol to wyprawa samochodów produkcji komunistycznej o orientacyjnej wartości pojazdu do 1000 zł, podczas której uczestnicy zbierają środki pieniężne na zakup rzeczy dla domów dziecka.

Koszty związane z wyprawą każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie. 100% zebranych środków zostaje przekazanych Fundacji "Nasz Śląsk".

W 2012 samochód marki ŻUK z logo Delfina dawał z siebie wszystko na trasie Katowice - Archaia Olympia. W tym roku uczestnicy chcą dotrzeć aż na daleką północ do Nordkapp.

Zamieszczamy podziękowanie i zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej w galerii.

Więcej o Złombol 7 Nordkapp Edition – The end of the known world!....można przeczytać na stronie www.zlombol.pl

Niestety my będziemy siedzieć w biurze, ale jeśli ktoś chce dołączyć, to nadal przyjmowane są zgłoszenia drużyn! Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!


Zlombol podziekowania www


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Działalność powstałej w 1993 roku firmy Delfin od początku koncentrowała się na dostarczaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań związanych z asenizacją. Niedługo po założeniu firmy naszym partnerem stał się wiodący europejski producent przydomowych instalacji kanalizacyjnych, grupa SEBICO. Tym samym, firma DELFIN została wyłącznym dystrybutorem tych urządzeń na polski rynek. Po upływie kilku lat rozpoczęliśmy produkcję własnych wyrobów - oczyszczalni i zbiorników na ścieki i wodę, separatorów i wielu innych.

Nasza firma stopniowo się rozrastała. W chwili obecnej posiadamy dwie nowoczesne hale produkcyjne oraz własne laboratorium, a nasza oferta obejmuje biologiczne i mechaniczno-biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, modułowe zbiorniki na wodę i szambo, ekologiczne separatory tłuszczów, skrobi i węglowodorów, studnie, przepompownie oraz liczne akcesoria.

Każdy z tych wyrobów posiada znak CE i spełnia wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina