ScrollToTop

Delfin z wyróżnieniem za oczyszczalnię Delfin PRO MBBR na XX Żuławskich Targach Rolnych

Wtorek, 18 czerwca 2013

Nasza hybrydowa oczyszczalnia ścieków Delfin PRO MBBR zdobyła wyróżnienie podczas XX Żuławskich Targów Rolnych, które odbyły się w dniach 15-16 czerwca w Starym Polu koło Malborka.

Miło nam poinformować, że hybrydowa przydomowa oczyszczalnia ścieków Delfin PRO MBBR zdobyła wyróżnienie jako produkt ekologiczny służący ochronie środowiska podczas XX Żuławskich Targów Rolnych. Targi miały miejsce w dniach 15-16 czerwca w Starym Polu koło Malborka. Tradycyjnie przyciągnęły tłumy zwiedzających, czemu sprzyjała piękna słoneczna pogoda.

Przedstawiciel firmy Delfin Jan Malijewski - razem z dystrybutorem z Malborka - firmą INSBUD - prezentował zainteresowanym przydomowe oczyszczalnie ścieków, studnie chłonne, szafy sterujące oraz nie krył radości z przyznanego wyróżnienia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina