ScrollToTop

Delfin Sp. z o.o. Liderem Nowych Technologii

Piątek, 7 czerwca 2013

Jest nam miło poinformować, że już po raz drugi zostaliśmy uhonorowani tytułem LIDERA NOWYCH TECHNOLOGII.

Tytuł LIDERA NOWYCH TECHNOLOGII jest przyznawany przez Kapitułę Ogólnopolskiego Programu NOWE TECHNOLOGIE, który ma na celu promowanie firm inwestujących w najnowsze technologie w celu uzyskania jak najwyższej jakości oferowanych produktów.

Firma Delfin została nagrodzona na tle innych przedsiębiorstw, które charakteryzują się wdrażaniem nowoczesnych technologii. Cieszymy się, że nasze inwestycje w zaawansowany park maszynowy zostały docenione.

Partnerami konkursu są: Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii, Instytut Technik Innowacyjnych EMAG, ConQuest Consulting, Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii.

Więcej informacji na www.lidernt.pl


LogoLNT2013


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina