ScrollToTop

Zapraszamy do Tokarni na VIII Świętokrzyski Jarmark Agroturystyczny

Wtorek, 28 maja 2013

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą obejrzeć nasze produkty i przy okazji poznać inne atrakcje regionu świętokrzyskiego na VIII Świętokrzyski Jarmark Agroturystyczny do Tokarni koło Kielc 2 czerwca od 12:00.

Jesteśmy sponsorem VIII Świętokrzyskiego Jarmarku Agroturystycznego organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Muzeum Wsi Kieleckiej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i obejrzenia przydomowych oczyszczalni ścieków.

Każdy, kto odwiedzi nasze stoisko, dostanie kupon upoważniający do zakupu naszych urządzeń z 5% rabatem!

W programie Świętokrzyskiego Jarmarku Agroturystycznego:

Msza Święta w Kościele z Rogowa - godz. 12.00
Giełda Agroturystyczna „Swojskie Klimaty – Świętokrzyskie Smaki”
Konkurs kulinarny „Świętokrzyskie Święto Pieroga”
Agroturniej Rodzinny - szukanie igły w stogu siana, dojenie krowy
Pokaz obrzędowy "Wypiek chleba i podpłomyków"
Turniej Mini Golfa Pokazy ginących zawodów Kiermasz Rękodzieła Ludowego
Pokazy historyczne - walki rycerskie, ekspozycja uzbrojenia i strojów z epoki przygotowane przez Drużynę Rycerską Ziemi Chęcińskiej
Degustacje regionalnych potraw przygotowane przez gospodarstwa agroturystyczne i koła gospodyń wiejskich
Wystąpią zespoły folklorystyczne: Chełmowianki, Bolminianki, Leśnianie, Stokrotki z Czarncy, Kowalanki oraz Kapela Świętokrzyska.
Koncert zespołu WEEKEND

Zapraszamy 2 czerwca 2013 w godzinach 12.00-18.00.

Więcej informacji na stronie www.mwk.com.pl

JarmarkAgroturystyczny      logo mwk format jpg male


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina