ScrollToTop

Order Złotego Serca dla firmy Delfin

Poniedziałek, 27 maja 2013

Działalność charytatywna firmy Delfin została po raz kolejny doceniona - tym razem Orderem Złotego Serca.

Miło nam poinformować, że firma Delfin została uhonorowana Orderem Złotego Serca podczas sobotniej gali w amfiteatrze na kieleckiej Kadzielni. Ordery "Złotych Serc 2013” wręczała Bożentyna Pałka – Koruba, wojewoda świętokrzyski. W ten sposób została doceniona nasza działalność charytatywna, dlatego tym cenniejsze jest dla nas właśnie to wyróżnienie. Na scenie reprezentował naszą firmę pan Dariusz Skrzypczak - Pełnomocnik Zarządu i Szef Produkcji i Rozwoju.

W części artystycznej gali wystąpił Stanisław Soyka z zespołem Kolektyw, który zaśpiewał zarówno swoje dawne przeboje, jak i utwory Czesława Niemena.

Wpływy z biletów zostaną przeznaczone na zorganizowanie wypoczynku wakacyjnego dla dzieci w trudnej sytuacji materialnej z województwa świętokrzyskiego.

Relacja z wydarzenia na stronie Echa Dnia, skąd także pochodzą prezentowane zdjęcia.


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Działalność powstałej w 1993 roku firmy Delfin od początku koncentrowała się na dostarczaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań związanych z asenizacją. Niedługo po założeniu firmy naszym partnerem stał się wiodący europejski producent przydomowych instalacji kanalizacyjnych, grupa SEBICO. Tym samym, firma DELFIN została wyłącznym dystrybutorem tych urządzeń na polski rynek. Po upływie kilku lat rozpoczęliśmy produkcję własnych wyrobów - oczyszczalni i zbiorników na ścieki i wodę, separatorów i wielu innych.

Nasza firma stopniowo się rozrastała. W chwili obecnej posiadamy dwie nowoczesne hale produkcyjne oraz własne laboratorium, a nasza oferta obejmuje biologiczne i mechaniczno-biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, modułowe zbiorniki na wodę i szambo, ekologiczne separatory tłuszczów, skrobi i węglowodorów, studnie, przepompownie oraz liczne akcesoria.

Każdy z tych wyrobów posiada znak CE i spełnia wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina