ScrollToTop

Order Złotego Serca dla firmy Delfin

Poniedziałek, 27 maja 2013

Działalność charytatywna firmy Delfin została po raz kolejny doceniona - tym razem Orderem Złotego Serca.

Miło nam poinformować, że firma Delfin została uhonorowana Orderem Złotego Serca podczas sobotniej gali w amfiteatrze na kieleckiej Kadzielni. Ordery "Złotych Serc 2013” wręczała Bożentyna Pałka – Koruba, wojewoda świętokrzyski. W ten sposób została doceniona nasza działalność charytatywna, dlatego tym cenniejsze jest dla nas właśnie to wyróżnienie. Na scenie reprezentował naszą firmę pan Dariusz Skrzypczak - Pełnomocnik Zarządu i Szef Produkcji i Rozwoju.

W części artystycznej gali wystąpił Stanisław Soyka z zespołem Kolektyw, który zaśpiewał zarówno swoje dawne przeboje, jak i utwory Czesława Niemena.

Wpływy z biletów zostaną przeznaczone na zorganizowanie wypoczynku wakacyjnego dla dzieci w trudnej sytuacji materialnej z województwa świętokrzyskiego.

Relacja z wydarzenia na stronie Echa Dnia, skąd także pochodzą prezentowane zdjęcia.


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina