ScrollToTop

Delfin na targach WOD-KAN w Bydgoszczy!

Poniedziałek, 06 maja 2013

Zapraszamy do Bydgoszczy na Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN. Jesteśmy w hali B na stoisku 206.

Targi WOD-KAN organizowane są z myślą o potrzebach gmin i ciągle rozwijającej się branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Tu poznają Państwo takie zagadnienia jak:

• Systemy i urządzenia służące uzdatnianiu wody
• Technologie uzdatniania wody i oczyszczania ścieków
• Oczyszczalnie ścieków
• Urządzenia pomiarowe stacji uzdatniania wody, oczyszczalni, technika pomiarów regulacji i analiz
• Mierniki wody i ścieków
• Maszyny i urządzenia służące do budowy, naprawy i utrzymania sieci wod-kan
• Nowoczesne technologie renowacji sieci wod-kan
• Oprogramowanie dla firm wod-kan w zakresie zarządzania ekonomicznego i infrastrukturą techniczną

A przede wszystkim będą Państwo mieli okazję do poznania naszych najnowszych produktów: przydomowej mechaniczno-biologicznej oczyszczalni ścieków Delfin PRO 6 MBBR oraz ekologicznych zbiorników na wodę deszczową. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania targów od 7 do 9 maja.

Więcej informacji na stronie: www.targi-wod-kan.pl


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina