ScrollToTop

Laur Świętokrzyski jest nasz!

Niedziela, 21 kwietnia 2013

Zdobyliśmy nagrodę Wojewody Świętokrzyskiego - "Laur Świętokrzyski" w kategorii "Przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie"!

Z wielką radością informujemy, że podczas piątkowej gali w Kieleckim Centrum Kultury nasza firma została uhonorowana nagrodą "Laur Świętokrzyski" w kategorii "Przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie".

To dla nas ogromny zaszczyt. Cieszymy się, że nasza 20-letnia już praca została w ten sposób dostrzeżona. To również ogromna motywacja do dalszego działania na rzecz regionu i lokalnej społęczności. Dziękujemy!

Zapraszamy do lektury relacji i obejrzenia zdjęć z gali.

Relacja w Echo Dnia
Relacja w Gazeta Wyborcza

LaurSwietokrzyski dyplom


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Działalność powstałej w 1993 roku firmy Delfin od początku koncentrowała się na dostarczaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań związanych z asenizacją. Niedługo po założeniu firmy naszym partnerem stał się wiodący europejski producent przydomowych instalacji kanalizacyjnych, grupa SEBICO. Tym samym, firma DELFIN została wyłącznym dystrybutorem tych urządzeń na polski rynek. Po upływie kilku lat rozpoczęliśmy produkcję własnych wyrobów - oczyszczalni i zbiorników na ścieki i wodę, separatorów i wielu innych.

Nasza firma stopniowo się rozrastała. W chwili obecnej posiadamy dwie nowoczesne hale produkcyjne oraz własne laboratorium, a nasza oferta obejmuje biologiczne i mechaniczno-biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, modułowe zbiorniki na wodę i szambo, ekologiczne separatory tłuszczów, skrobi i węglowodorów, studnie, przepompownie oraz liczne akcesoria.

Każdy z tych wyrobów posiada znak CE i spełnia wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina