ScrollToTop

Nominacja do nagrody Laur Świętokrzyski

Wtorek, 16 kwietnia 2013

Miło nam poinformować Państwa, że nasza firma została nominowana do Nagrody Wojewody "Laur Świętokrzyski" w kategorii Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie.

Gala finałowa tegorocznej edycji Nagrody Wojewody „Laur Świętokrzyski" odbędzie się 19 kwietnia o godz. 19 w Kieleckim Centrum Kultury. Statuetki laureatom wręczą wojewoda Bożentyna Pałka-Koruba oraz wicewojewoda Grzegorz Dziubek. Nagroda ma charakter honorowy i jest wyróżnieniem dla osób oraz instytucji szczególnie aktywnych w obszarach będących przedmiotem oceny w danym roku. Zostanie przyznana w pięciu kategoriach: „Przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie", „Innowacyjna gmina", „Człowiek roku", „Lider społeczeństwa obywatelskiego" oraz „Fair Play".

Firma Delfin została nominowana w kategorii Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie, jako że podejmujemy działania na rzecz społeczności lokalnej regionu poprzez wspieranie inicjatyw społecznych, kulturalnych i edukacyjnych. Dodatkowo nasze produkty służą dbaniu o środowisko naturalne i promowaniu postaw proekologicznych w społeczeństwie.

Zapraszamy do lektury artykułu na stronie Gazety Wyborczej.

źródło: www.kielce.uw.gov.pl

laur logo


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Działalność powstałej w 1993 roku firmy Delfin od początku koncentrowała się na dostarczaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań związanych z asenizacją. Niedługo po założeniu firmy naszym partnerem stał się wiodący europejski producent przydomowych instalacji kanalizacyjnych, grupa SEBICO. Tym samym, firma DELFIN została wyłącznym dystrybutorem tych urządzeń na polski rynek. Po upływie kilku lat rozpoczęliśmy produkcję własnych wyrobów - oczyszczalni i zbiorników na ścieki i wodę, separatorów i wielu innych.

Nasza firma stopniowo się rozrastała. W chwili obecnej posiadamy dwie nowoczesne hale produkcyjne oraz własne laboratorium, a nasza oferta obejmuje biologiczne i mechaniczno-biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, modułowe zbiorniki na wodę i szambo, ekologiczne separatory tłuszczów, skrobi i węglowodorów, studnie, przepompownie oraz liczne akcesoria.

Każdy z tych wyrobów posiada znak CE i spełnia wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina