ScrollToTop

Nominacja do nagrody Laur Świętokrzyski

Wtorek, 16 kwietnia 2013

Miło nam poinformować Państwa, że nasza firma została nominowana do Nagrody Wojewody "Laur Świętokrzyski" w kategorii Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie.

Gala finałowa tegorocznej edycji Nagrody Wojewody „Laur Świętokrzyski" odbędzie się 19 kwietnia o godz. 19 w Kieleckim Centrum Kultury. Statuetki laureatom wręczą wojewoda Bożentyna Pałka-Koruba oraz wicewojewoda Grzegorz Dziubek. Nagroda ma charakter honorowy i jest wyróżnieniem dla osób oraz instytucji szczególnie aktywnych w obszarach będących przedmiotem oceny w danym roku. Zostanie przyznana w pięciu kategoriach: „Przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie", „Innowacyjna gmina", „Człowiek roku", „Lider społeczeństwa obywatelskiego" oraz „Fair Play".

Firma Delfin została nominowana w kategorii Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie, jako że podejmujemy działania na rzecz społeczności lokalnej regionu poprzez wspieranie inicjatyw społecznych, kulturalnych i edukacyjnych. Dodatkowo nasze produkty służą dbaniu o środowisko naturalne i promowaniu postaw proekologicznych w społeczeństwie.

Zapraszamy do lektury artykułu na stronie Gazety Wyborczej.

źródło: www.kielce.uw.gov.pl

laur logo


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina