ScrollToTop

Nominacja do nagrody Laur Świętokrzyski

Wtorek, 16 kwietnia 2013

Miło nam poinformować Państwa, że nasza firma została nominowana do Nagrody Wojewody "Laur Świętokrzyski" w kategorii Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie.

Gala finałowa tegorocznej edycji Nagrody Wojewody „Laur Świętokrzyski" odbędzie się 19 kwietnia o godz. 19 w Kieleckim Centrum Kultury. Statuetki laureatom wręczą wojewoda Bożentyna Pałka-Koruba oraz wicewojewoda Grzegorz Dziubek. Nagroda ma charakter honorowy i jest wyróżnieniem dla osób oraz instytucji szczególnie aktywnych w obszarach będących przedmiotem oceny w danym roku. Zostanie przyznana w pięciu kategoriach: „Przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie", „Innowacyjna gmina", „Człowiek roku", „Lider społeczeństwa obywatelskiego" oraz „Fair Play".

Firma Delfin została nominowana w kategorii Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie, jako że podejmujemy działania na rzecz społeczności lokalnej regionu poprzez wspieranie inicjatyw społecznych, kulturalnych i edukacyjnych. Dodatkowo nasze produkty służą dbaniu o środowisko naturalne i promowaniu postaw proekologicznych w społeczeństwie.

Zapraszamy do lektury artykułu na stronie Gazety Wyborczej.

źródło: www.kielce.uw.gov.pl

laur logo