ScrollToTop

Delfin na targach ENVIBRNO

Wtorek, 16 kwietnia 2013

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów ENVIBRNO w dniach 22-27 kwietnia.

W ramach poszerzania obszaru naszej działalności na rynki europejskie bierzemy udział w prestiżowych międzynarodowych targach ENVIBRNO u naszych południowych sąsiadów w Czechach. Nasz udział w targach jest możliwy dzięki środkom pozyskanym w ramach programu Paszport do eksportu z działania operacyjnego 6.1.

Tegoroczne ENVIBRNO to 19. już edycja targów poświęconych technologiom, produktom i usługom, wykorzystywanym w ochronie środowiska oraz jego odnowie. Zakres targów obejmuje również takie zagadnienia jak oczyszczanie powietrza i spalin, ograniczanie emisji hałasu, przetwarzanie odpadów i ich ponowne wykorzystanie. Swoją ofertę na targach Envibrno w 2012 roku zaprezentowało około 800 wystawców, a odwiedziło je ponad 60 tys. osób. Liczymy na jeszczew większe zainteresowanie w bieżącym roku!

Stoisko firmy Delfin będzie mieścić się w pawilonie P, numer 307. Czekamy na Państwa od 22 do 27 kwietnia. Serdecznie zapraszamy!

120X90 envi logo

Tablica 6 1 DELFIN

 

 


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina