ScrollToTop

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnoscirootszkolenie2013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnoscirootszkolenie2013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dziękujemy za udział w szkoleniu

Wtorek, 16 kwietnia 2013

Serdecznie dziękujemy za udział w szkoleniu dla dystrybutorów i instalatorów z północnej Polski poświęconym nowościom w ofercie naszej firmy.

Dziękujemy za liczne przybycie i aktywny udział w szkoleniu, które odbyło się na początku kwietnia w urokliwym Regionalnym Centrum Edukacji Ekologicznej w Przysieku koło Torunia. Miło było nam Państwa gościć i poznać także w mniej formalnej atmosferze podczas smacznego obiadu. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza usprawni Państwa pracę i utwierdzi w przekonaniu, że przydomowe oczyszczalnie naszej firmy to rozsądny wybór dla Państwa klientów.

Dziękujemy za wypełnienie ankiet - przekazane przez Państwa informacje pozwolą nam zapewnić Państwu jeszcze lepszą obsługę.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym z Państwa regionu.

{gallery}aktualnosci/szkolenie2013{/gallery}

Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina