ScrollToTop

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnoscirootszkolenie2013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnoscirootszkolenie2013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dziękujemy za udział w szkoleniu

Wtorek, 16 kwietnia 2013

Serdecznie dziękujemy za udział w szkoleniu dla dystrybutorów i instalatorów z północnej Polski poświęconym nowościom w ofercie naszej firmy.

Dziękujemy za liczne przybycie i aktywny udział w szkoleniu, które odbyło się na początku kwietnia w urokliwym Regionalnym Centrum Edukacji Ekologicznej w Przysieku koło Torunia. Miło było nam Państwa gościć i poznać także w mniej formalnej atmosferze podczas smacznego obiadu. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza usprawni Państwa pracę i utwierdzi w przekonaniu, że przydomowe oczyszczalnie naszej firmy to rozsądny wybór dla Państwa klientów.

Dziękujemy za wypełnienie ankiet - przekazane przez Państwa informacje pozwolą nam zapewnić Państwu jeszcze lepszą obsługę.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym z Państwa regionu.

{gallery}aktualnosci/szkolenie2013{/gallery}

Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Działalność powstałej w 1993 roku firmy Delfin od początku koncentrowała się na dostarczaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań związanych z asenizacją. Niedługo po założeniu firmy naszym partnerem stał się wiodący europejski producent przydomowych instalacji kanalizacyjnych, grupa SEBICO. Tym samym, firma DELFIN została wyłącznym dystrybutorem tych urządzeń na polski rynek. Po upływie kilku lat rozpoczęliśmy produkcję własnych wyrobów - oczyszczalni i zbiorników na ścieki i wodę, separatorów i wielu innych.

Nasza firma stopniowo się rozrastała. W chwili obecnej posiadamy dwie nowoczesne hale produkcyjne oraz własne laboratorium, a nasza oferta obejmuje biologiczne i mechaniczno-biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, modułowe zbiorniki na wodę i szambo, ekologiczne separatory tłuszczów, skrobi i węglowodorów, studnie, przepompownie oraz liczne akcesoria.

Każdy z tych wyrobów posiada znak CE i spełnia wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina