ScrollToTop

Delfin Sp. z o.o. z nagrodą "Gazela Biznesu 2012"!

Czwartek, 21 lutego 2013

13 lutego w Krakowie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród "Gazele Biznesu 2012". Byliśmy tam!

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu tytuł, jakim możemy się poszczycić. Zostaliśmy "Gazelą Biznesu 2012", czyli znaleźliśmy się w gronie firm, które, mimo wszechobecnego kryzysu, dynamicznie się rozwijają i zwiększają obroty.

Jesteśmy dumni, że nasza praca została w ten sposób doceniona i planujemy zagościć wśród "Gazel Biznesu" na długo.

Fotorelacja z gali wręczenia nagród jest dostępna na stronie: http://gazele.pl/3004342,91701,fotorelacja-z-gali-gazel-biznesu-2012-w-krakowie

Gazele 2014 RGB www

Na zdjęciu poniżej: Dyrektor Zarządzający Delfin Sp. z o.o. Tomasz Kasprzyk z nagrodą w ręku (drugi od lewej)


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina