ScrollToTop

Delfin Sp. z o.o. w elicie małych i średnich przedsiębiorstw

Poniedziałek, 28 stycznia 2013

Nasza firma została laureatem prestiżowej nagrody "Gazela Biznesu 2012".

Z satysfakcją informujemy, że Delfin Sp. z o.o. została laureatem „Gazeli Biznesu 2012” . Jest to XIII edycja rankingu, która okazała się dla nas szczęśliwa. Tytuł ten przyznawany jest najdynamiczniej rozwijającym się firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Analizowane są ich wyniki finansowe z trzech kolejnych lat (2009-11). W okresie tym firma musi zwiększać obroty i osiągać zyski.

Rankingi "Gazele Biznesu" sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych.

Ranking opracowany na zlecenie „Pulsu Biznesu” został opublikowany dnia 28.12.2012 r. Jest dostępny na stronie:

http://gazele.pl/search?region=14&year=2012&ekd=&companyName=&x=25&y=9

Po ogłoszeniu wyników począwszy od grudnia 2012 do marca 2013 „Puls Biznesu” organizuje w 12 miastach Polski specjalne uroczystości, podczas których w obecności regionalnych władz wręczane są laureatom statuetki i pamiątkowe dyplomy. Wkrótce zamieścimy relację z gali, w której będziemy uczestniczyć.


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina