ScrollToTop

Delfin Sp. z o.o. w elicie małych i średnich przedsiębiorstw

Poniedziałek, 28 stycznia 2013

Nasza firma została laureatem prestiżowej nagrody "Gazela Biznesu 2012".

Z satysfakcją informujemy, że Delfin Sp. z o.o. została laureatem „Gazeli Biznesu 2012” . Jest to XIII edycja rankingu, która okazała się dla nas szczęśliwa. Tytuł ten przyznawany jest najdynamiczniej rozwijającym się firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Analizowane są ich wyniki finansowe z trzech kolejnych lat (2009-11). W okresie tym firma musi zwiększać obroty i osiągać zyski.

Rankingi "Gazele Biznesu" sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych.

Ranking opracowany na zlecenie „Pulsu Biznesu” został opublikowany dnia 28.12.2012 r. Jest dostępny na stronie:

http://gazele.pl/search?region=14&year=2012&ekd=&companyName=&x=25&y=9

Po ogłoszeniu wyników począwszy od grudnia 2012 do marca 2013 „Puls Biznesu” organizuje w 12 miastach Polski specjalne uroczystości, podczas których w obecności regionalnych władz wręczane są laureatom statuetki i pamiątkowe dyplomy. Wkrótce zamieścimy relację z gali, w której będziemy uczestniczyć.