ScrollToTop

Wesołych Świąt!

Środa, 17 grudzień 2014

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby nie tylko świąteczny czas, ale również wszystkie kolejne dni były przepełnione radością i nadzieją.

Podziękowanie za udział w Dożynkach

Wtorek, 16 grudnia 2014

Nasza firma jak co roku wsparła organizację święta rolników regionu świętokrzyskiego - XIV Świętokrzyskich Dożynek Wojewódzkich, które odbyły się 14 września w Busku-Zdroju.

Rekomendacja od BCC

Środa, 16 grudnia 2014

Z przyjemnością prezentujemy Państwu Rekomendację dla Spółki Delfin jako Partnera Loży Business Centre Club.

Delfin członkiem Business Centre Club

Środa, 5 listopada 2014

Z przyjemnością zawiadamiamy, że Spółka Delfin przystąpiła do grona członków prestiżowej organizacji przedsiębiorców polskich - Business Centre Club.

Szkolenie dla członków ŚOIIB

Środa, 5 listopada 2014

Serdecznie zapraszamy na szkolenie "Rozwiązania firmy Delfin Sp. z o.o w trosce o środowisko naturalne", które odbędzie się 19 listopada w siedzibie Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Kielcach.

Zakończenie naboru ofert

Wtorek, 28 października 2014

Informujemy, że zakończył się nabór ofert na zakup zewnętrznych usług doradczych na rynkach zagranicznych.

Zapytanie ofertowe

Poniedziałek, 20 października 2014

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na planowany zakup zewnętrznych usług doradczych na rynkach zagranicznych, które obejmą wyselekcjonowanie potencjalnych partnerów handlowych oraz sporządzenie raportów z przeprowadzonych działań.

Zakończono zbieranie ofert

Niedziela, 24 sierpnia 2014

Nabór ofert dotyczących zapytania ofertowego z dnia 12.08.2014 na usługi doradcze został zakończony.

Delfin na targach AQUA w słowackim Trenczynie

Poniedziałek, 30 czerwca 2014

Tegoroczne targi AQUA, poświęcone zagadnieniom gospodarki wodnej i ochrony środowiska, gościły ponad 100 wystawców, w tym producentów i dystrybutorów systemów oczyszczania ścieków.

Delfin z godłem Teraz Polska

Poniedziałek, 30 czerwca 2014

Z radością dzielimy się z Państwem informacją, że nasza przydomowa oczyszczalnia ścieków DELFIN PRO PREMIUM zdobyła prestiżowe Godło TERAZ POLSKA, będące jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich znaków promocyjnych.

Serwis sterowania oczyszczalni

Piątek, 6 czerwca 2014

Uprzejmie informujemy, że w sprawie serwisu sterowania oczyszczalni DELFIN PRO PREMIUM prosimy o bezpośredni kontakt z firmą ASC - producentem sterowników.

Delfin na targach branży paliwowej

Środa, 14 maja 2014

Od dziś do piątku gościmy na targach Stacja Paliw w warszawskim centrum wystawienniczym EXPO XXI. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku B12, gdzie prezentujemy nasze najnowsze separatory węglowodorów i modułowe zbiorniki wielkogabarytowe przeznaczone dla branży paliwowej.

Sukces na targach RESTA w Wilnie

Środa, 14 maja 2014

W kwietniu br. nasza firma wzięła udział w największych targach budowlanych krajów bałtyckich - RESTA. Odbyły się one po raz dwudziesty pierwszy w ogromnym centrum targowym LITEXPO w Wilnie.

Delfin na największych targach branżowych w Europie północno-wchodniej

Wtorek, 15 kwietnia 2014

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w dniach 24-27 kwietnia nasza firma będzie reprezentować polską branżę producentów systemów oczyszczania ścieków podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa RESTA 2014 w Wilnie.

Nominacja do godła Teraz Polska

Wtorek 15 kwietnia 2014

Informujemy, że nasz flagowy produkt - przydomowa oczyszczalnia ścieków DELFIN PRO MBBR zdobył nominację do Godła TERAZ POLSKA!

Wesołych Świąt!

Wtorek 15 kwietnia 2014

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy!

Zapytanie ofertowe

Wtorek, 1 kwietnia 2014

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na planowany zakup zewnętrznych usług doradczych na rynku litewskim, czeskim i słowackim, obejmujących wyselekcjonowanie potencjalnych partnerów handlowych oraz sporządzenie raportów z przeprowadzonych działań.

Zapraszamy na szkolenie w północno-wschodniej Polsce

Poniedziałek, 31 marca 2014

Serdecznie zapraszamy na szkolenie pt."Systemy oczyszczania ścieków Delfin. Charakterystyka produktów, zastosowanie i montaż".

Delfin na Targach Grupy PSB

Środa, 05 marca 2014

Pragniemy serdecznie zaprosić Akcjonariuszy Grupy PSB na nasze stoisko podczas Targów Grupy PSB.

Zapraszamy na szkolenie w północno-zachodniej Polsce

Poniedziałek, 3 marca 2014

Serdecznie zapraszamy na szkolenie pt."Systemy oczyszczania ścieków Delfin. Charakterystyka produktów, zastosowanie i montaż".

Dziękujemy za uczestnictwo w szkoleniu

Piątek, 28 lutego 2014

Dziękujemy za liczne przybycie i aktywny udział na szkoleniu dla dystrybutorów i instalatorów z południowej Polski, które odbyło się 26 lutego br. w Hotelu Magnolia w Kielcach.

Po raz kolejny jesteśmy Gazelą Biznesu!

Czwartek, 20 lutego 2014

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dotrzymaliśmy danego Państwu rok temu słowa i ponownie znaleźliśmy się w gronie Gazel Biznesu. Gazelami zostają firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które wykazują dynamiczny wzrost w okresie ostatnich trzech lat.

Delfin nagrodzony w rankingu Diamenty Forbesa

Czwartek, 20 lutego 2014

Kilka dni temu informowaliśmy Państwa, że nasza firma po raz pierwszy znalazła się wśród Diamentów Forbesa 2014. W ostatni wtorek Dyrektor Zarządzający Delfin Sp. z o.o. Tomasz Kasprzyk odebrał z rąk Redaktora Naczelnego magazynu "Forbes" - pana Kazimierza Krupy - dwa wyróżnienia.

Delfin zaprasza na targi Stacja Paliw

Czwartek, 13 lutego 2014

Serdecznie zapraszamy na XXI edycję Międzynarodowych Targów "Stacja Paliw", podczas których zaprezentujemy nasze najnowsze rozwiązania produktowe dla branży paliwowej i pokrewnych.

Termin najbliższego szkolenia dla dystrybutorów i instalatorów

Czwartek, 13 lutego 2014

Zapraszamy wszystkich obecnych i zainteresowanych przyszłą współpracą dystrybutorów i instalatorów urządzeń Delfina na bezpłatne szkolenie produktowe w ostatnią środę lutego.

Delfin wyróżniony w rankingu Diamenty Forbesa 2014

Czwartek, 03 stycznia 2014

Miło nam poinformować, że nasza Spółka została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2014 (ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności).