ScrollToTop

Szkolenie dla członków ŚOIIB

Środa, 5 listopada 2014

Serdecznie zapraszamy na szkolenie "Rozwiązania firmy Delfin Sp. z o.o w trosce o środowisko naturalne", które odbędzie się 19 listopada w siedzibie Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Kielcach.

Podczas szkolenia przedstawimy przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory węglowodorów i tłuszczów, zbiorniki na wodę deszczową i inne produkty z oferty naszej firmy stosowane w systemach oczyszczania ścieków. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na pytania związane z praktycznym zastosowaniem urządzeń Delfina, sposobu ich montażu i eksploatacji. Zapewniamy materiały szkoleniowe i przerwy kawowe. Do zobaczenia!

Termin: 19 listopada 2014, godz. 10:00 - 16:00
Miejsce: sala konferencyjna ŚOIIB, ul. Św. Leonarda 18, Kielce
Więcej informacji i rejestracja: www.swk.piib.org.plSOIIB logo


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina