ScrollToTop

Delfin z godłem Teraz Polska

Poniedziałek, 30 czerwca 2014

Z radością dzielimy się z Państwem informacją, że nasza przydomowa oczyszczalnia ścieków DELFIN PRO PREMIUM zdobyła prestiżowe Godło TERAZ POLSKA, będące jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich znaków promocyjnych.

Godlo Teraz Polska

9 czerwca 2014 w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się XXIV uroczysta Gala TERAZ POLSKA, podczas której nagrodzono najlepsze polskie firmy, usługi, innowacje i samorządy. W tym zaszczytnym gronie znalazł się także Delfin, nagrodzony za przydomową oczyszczalnię ścieków DELFIN PRO PREMIUM.

Naszą firmę reprezentował godnie Prezes Lucjan Dulnik, który odebrał statuetkę z rąk wicepremiera Janusza Piechocińskiego i Adama Szejnfelda - posła na Sejm RP.

Jest to dla nas niezwykle cenne wyróżnienie, potwierdzające najwyższą jakość zwycięskiego produktu, na którą nieustannie pracujemy. Z pewnością ułatwi nam także ekspansję na rynki zagraniczne, ponieważ godło TERAZ POLSKA jest rozpoznawane nie tylko w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowych związanych z tym wydarzeniem.
Konferencja prasowa - ogłoszenie wyników: www.youtube.com/watch?v=qMJoaK_dUDI
Gali wręczenia nagród: www.youtube.com/watch?v=383mMzzSkXg
Reportaż TVP 1: www.youtube.com/watch?v=D0yUnCfGR5Q
Videorelacja z wystawy nominowanych: www.terazpolska.pl/pl/v/wystawa-nominowanych-do-konkursu-film

Informacje o konkursie TERAZ POLSKA
TERAZ POLSKA to niekomercyjny konkurs, którego zadaniem jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tych dotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym są lub mogą stać się wzorem dla innych. Kapitułę Godła TERAZ POLSKA stanowi jury, które wybiera Laureatów Konkursu TERAZ POLSKA, przyznając im prawo do posługiwania się Godłem TERAZ POLSKA. Składa się z 30 osób – uznanych autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego, powoływanych przez Fundatorów oraz Patrona Honorowego. Przewodniczącym Kapituły jest prof. Michał Kleiber, Prezes Polskiej Akademii Nauk. Źródło: www.terazpolska.pl

 

Więcej zdjęć dostępnych w naszej galerii


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina