ScrollToTop

Delfin na targach AQUA w słowackim Trenczynie

Poniedziałek, 30 czerwca 2014

Tegoroczne targi AQUA, poświęcone zagadnieniom gospodarki wodnej i ochrony środowiska, gościły ponad 100 wystawców, w tym producentów i dystrybutorów systemów oczyszczania ścieków.

Nasza firma zaprezentowała mechaniczno-biologiczną oczyszczalnię ścieków DELFIN PRO PREMIUM (nagrodzoną niedawno godłem TERAZ POLSKA), zbiorniki na wodę deszczową DELFIN RAIN i separatory substancji ropopochodnych DELFIN HD. Przedstawione rozwiązania cieszyły się dużym zainteresowaniem - finalizujemy obecnie rozmowy z potencjalnymi dystrybutorami produktów Delfina na Czechy i Słowację.

Więcej informacji o targach AQUA 2014 na stronie: www.expocenter.sk

 logoAQUA
logo unijne


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina