ScrollToTop

Delfin na Targach Grupy PSB

Środa, 05 marca 2014

Pragniemy serdecznie zaprosić Akcjonariuszy Grupy PSB na nasze stoisko podczas Targów Grupy PSB.

Targi Grupy PSB to wewnętrzne targi budowlane, wyłącznie dla partnerów sieci PSB: składów, placówek Profi, sklepów Mrówka i dostawców Grupy PSB - bez udziału publiczności. W ten sposób organizatorzy stwarzają możliwość rozmów i zawarcia kontraktów z dużą liczbą bezpośrednich klientów w jednym miejscu i czasie. W programie Targów w tym roku znajdą się m.in.: spotkanie „Marketing w PSB-Profi”, konferencja specjalistyczna „Jak budować domy energooszczędne” oraz konferencja prasowa na temat wstępnego podsumowania targów i perspektyw branży na 2014 rok.

Delfin przygotował wyjątkowe rabaty na zamówienia złożone podczas Targów na naszym stoisku. Dodatkowo dla 5 pierwszych klientów mamy prezenty-niespodzianki!

Targi odbędą się w Centrum Targowym w Kielcach, na terenie hal A, C i D w dniach 19-20 marca 2014 r.

Serdecznie zapraszamy!

logo psb pion


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina