ScrollToTop

Delfin nagrodzony w rankingu Diamenty Forbesa

Czwartek, 20 lutego 2014

Kilka dni temu informowaliśmy Państwa, że nasza firma po raz pierwszy znalazła się wśród Diamentów Forbesa 2014. W ostatni wtorek Dyrektor Zarządzający Delfin Sp. z o.o. Tomasz Kasprzyk odebrał z rąk Redaktora Naczelnego magazynu "Forbes" - pana Kazimierza Krupy - dwa wyróżnienia.

1 - w kategorii firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln PLN
2 - za najlepszą firmową stronę internetową w województwie świętokrzyskim.

Jesteśmy bardzo dumni z otrzymanych dowodów uznania dla naszej pracy. Zapraszamy do odwiedzenia stron poświęconych Diamentom Forbesa oraz do odwiedzenia naszej galerii z relacją zdjęciową.

http://diamenty.forbes.pl/swietokrzyskie-diamenty-forbesa-wreczone,artykuly,171629,1,1.html
http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/artykul/w-kielcach-wreczono-diamenty-forbesa-2014
http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,15483365,Nasze_firmy_nagrodzone_jako_pierwsze___Forbes__rozdal.html
http://www.radio.kielce.pl/pl/post-20275
http://biznes.pl/wiadomosci/raporty/swietokrzyskie-nadszedl-czas-zmiany-warty,5604270,1,5396046,533,news-detal.html

Diamenty Forbesa 2014 logo www


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina