ScrollToTop

Po raz kolejny jesteśmy Gazelą Biznesu!

Czwartek, 20 lutego 2014

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dotrzymaliśmy danego Państwu rok temu słowa i ponownie znaleźliśmy się w gronie Gazel Biznesu. Gazelami zostają firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które wykazują dynamiczny wzrost w okresie ostatnich trzech lat.

Ranking "Gazele Biznesu" jest opracowywany przez dziennik gospodarczy "Puls Biznesu" we współpracy z wywiadownią gospodarczą Coface, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku.

Jak podają organizatorzy, o tytuł Gazeli Biznesu 2013 może ubiegać się firma, która spełnia wszystkie poniższe kryteria: rozpoczęła działalność przed rokiem 2010 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś w roku bazowym 2010 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych w latach 2010-2012 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży w latach 2010-2012 ani razu nie odnotowała straty umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej od roku 2010 (publikując je w Monitorze Polskim B albo przekazując dane do Coface Poland albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).

Zapraszamy do lektury: http://gazele.pb.pl/search?region=14&year=2013&ekd=&companyName=&x=32&y=11 oraz do obejrzenia fotorelacji: http://gazele.pb.pl/foto/3569566,54670,89918,33891,fotorelacja-z-gali-gazele-biznesu-2013-w-krakowie

Na zdjęciu: Dyrektor Handlowy Delfin Sp. z o.o. Mariusz Iwaniec z dyplomem (czwarty od lewej). Zdjęcie pochodzi z serwisu internetowego www.gazele.pb.pl.

Gazele 2014 RGB www


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina