ScrollToTop

Delfin wyróżniony w rankingu Diamenty Forbesa 2014

Czwartek, 03 stycznia 2014

Miło nam poinformować, że nasza Spółka została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2014 (ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności).

Z wielką dumą informujemy, że nasza firma po raz pierwszy została laureatem nagrody Diamenty Forbesa - prestiżowego miesięcznika gospodarczego. Znaleźliśmy się na 25. pozycji wśród 44 wybranych przedsiębiorstw naszego regionu. W całej Polsce w 2014 roku do grona Diamentów Forbesa zaliczonych zostało ponad 2 tys. przedsiębiorstw. W zestawieniu znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Lista Diamentów Forbesa jest opracowana przez miesięcznik gospodarczy Forbes i wywiadownię gospodarczą Bisnode na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw. Umożliwia także zmierzenie potencjału firmy, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

W zestawieniu brane są pod uwagę firmy, które w terminie złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Następnie wyselekcjonowane są te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka niższym niż 4, ocenianym wg ratingu Bisnode.

Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie wg przychodów ze sprzedaży:
- firmy małe 5-50 mln zł
- firmy średnie 50-250 mln zł
- firmy duże powyżej 250 mln zł

Zapraszamy do lektury informacji o naszej firmie na stronie:

http://diamenty.forbes.pl/delfin,artykuly,169766,1,1.html

Już dziś zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z Gali wręczenia nagród, która odbędzie się 18 lutego w stylowej Willi Hueta przy ul. Słowackiego w Kielcach.

Analitycy i eksperci wywiadowni Bisnode Polska wyceniali przedsiębiorstwa, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową. Więcej szczegółów dotyczących metodologii prowadzenia rankingu na stronie:

http://diamenty.forbes.pl/jak-narodzily-sie-diamenty-forbesa-2014,artykuly,170479,1,1.html

Diamenty Forbesa 2014 logo www


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina