ScrollToTop

Delfin wyróżniony w rankingu Diamenty Forbesa 2014

Czwartek, 03 stycznia 2014

Miło nam poinformować, że nasza Spółka została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2014 (ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności).

Z wielką dumą informujemy, że nasza firma po raz pierwszy została laureatem nagrody Diamenty Forbesa - prestiżowego miesięcznika gospodarczego. Znaleźliśmy się na 25. pozycji wśród 44 wybranych przedsiębiorstw naszego regionu. W całej Polsce w 2014 roku do grona Diamentów Forbesa zaliczonych zostało ponad 2 tys. przedsiębiorstw. W zestawieniu znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Lista Diamentów Forbesa jest opracowana przez miesięcznik gospodarczy Forbes i wywiadownię gospodarczą Bisnode na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw. Umożliwia także zmierzenie potencjału firmy, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

W zestawieniu brane są pod uwagę firmy, które w terminie złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Następnie wyselekcjonowane są te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka niższym niż 4, ocenianym wg ratingu Bisnode.

Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie wg przychodów ze sprzedaży:
- firmy małe 5-50 mln zł
- firmy średnie 50-250 mln zł
- firmy duże powyżej 250 mln zł

Zapraszamy do lektury informacji o naszej firmie na stronie:

http://diamenty.forbes.pl/delfin,artykuly,169766,1,1.html

Już dziś zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z Gali wręczenia nagród, która odbędzie się 18 lutego w stylowej Willi Hueta przy ul. Słowackiego w Kielcach.

Analitycy i eksperci wywiadowni Bisnode Polska wyceniali przedsiębiorstwa, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową. Więcej szczegółów dotyczących metodologii prowadzenia rankingu na stronie:

http://diamenty.forbes.pl/jak-narodzily-sie-diamenty-forbesa-2014,artykuly,170479,1,1.html

Diamenty Forbesa 2014 logo www