ScrollToTop

Delfin wyróżniony w rankingu Diamenty Forbesa 2014

Czwartek, 03 stycznia 2014

Miło nam poinformować, że nasza Spółka została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2014 (ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności).

Z wielką dumą informujemy, że nasza firma po raz pierwszy została laureatem nagrody Diamenty Forbesa - prestiżowego miesięcznika gospodarczego. Znaleźliśmy się na 25. pozycji wśród 44 wybranych przedsiębiorstw naszego regionu. W całej Polsce w 2014 roku do grona Diamentów Forbesa zaliczonych zostało ponad 2 tys. przedsiębiorstw. W zestawieniu znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Lista Diamentów Forbesa jest opracowana przez miesięcznik gospodarczy Forbes i wywiadownię gospodarczą Bisnode na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw. Umożliwia także zmierzenie potencjału firmy, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

W zestawieniu brane są pod uwagę firmy, które w terminie złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Następnie wyselekcjonowane są te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka niższym niż 4, ocenianym wg ratingu Bisnode.

Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie wg przychodów ze sprzedaży:
- firmy małe 5-50 mln zł
- firmy średnie 50-250 mln zł
- firmy duże powyżej 250 mln zł

Zapraszamy do lektury informacji o naszej firmie na stronie:

http://diamenty.forbes.pl/delfin,artykuly,169766,1,1.html

Już dziś zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z Gali wręczenia nagród, która odbędzie się 18 lutego w stylowej Willi Hueta przy ul. Słowackiego w Kielcach.

Analitycy i eksperci wywiadowni Bisnode Polska wyceniali przedsiębiorstwa, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową. Więcej szczegółów dotyczących metodologii prowadzenia rankingu na stronie:

http://diamenty.forbes.pl/jak-narodzily-sie-diamenty-forbesa-2014,artykuly,170479,1,1.html

Diamenty Forbesa 2014 logo www


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Działalność powstałej w 1993 roku firmy Delfin od początku koncentrowała się na dostarczaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań związanych z asenizacją. Niedługo po założeniu firmy naszym partnerem stał się wiodący europejski producent przydomowych instalacji kanalizacyjnych, grupa SEBICO. Tym samym, firma DELFIN została wyłącznym dystrybutorem tych urządzeń na polski rynek. Po upływie kilku lat rozpoczęliśmy produkcję własnych wyrobów - oczyszczalni i zbiorników na ścieki i wodę, separatorów i wielu innych.

Nasza firma stopniowo się rozrastała. W chwili obecnej posiadamy dwie nowoczesne hale produkcyjne oraz własne laboratorium, a nasza oferta obejmuje biologiczne i mechaniczno-biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, modułowe zbiorniki na wodę i szambo, ekologiczne separatory tłuszczów, skrobi i węglowodorów, studnie, przepompownie oraz liczne akcesoria.

Każdy z tych wyrobów posiada znak CE i spełnia wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina