ScrollToTop

25-lecie istnienia Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Czwartek, 3 września 2015

Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa, z której usług Delfin korzysta od wielu lat, świętuje 25-rocznicę istnienia. Z tej okazji na Placu Artystów w Kielcach można obejrzeć wystawę firm członkowskich prezentujących swoje osiągnięcia i ofertę.

Wystawa potrwa do 8 września, a później będzie można ją obejrzeć podczas uroczystości jubileuszowych 21 października 2015 w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach. Uroczystości zostaną uświetnione koncertem, podczas którego Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej wykona „Przeboje muzyki filmowej”. Usłyszymy między innymi tematy z „Ojca Chrzestnego”, „Titanica”, „Polskich dróg” oraz „Nocy i dni”. Orkiestrę poprowadzi Jan Walczyński – kompozytor, aranżer i dyrygent, ceniony za świetnie brzmiące i ciekawe aranżacje. Warto zwrócić uwagę na niebanalne tło dla wystawy - instalację Sylwestra Ambroziaka zatytułowaną "Home Sweet Home". Źródło: www.siph.com.pl

 


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina