ScrollToTop

Godło Dobra Marka dla Delfina

Piątek, 7 sierpnia 2015

Jest nam niezwykle miło poinformować, że firma Delfin otrzymała tytuł ' Dobra Marka 2015 - Jakość, Zaufanie, Renoma' jako jedyny producent przydomowych oczyszczalni ścieków.

Redakcje Forum Biznesu i Biznes Trendy już od 6 lat prowadzą badania rynkowe dotyczące obecności i rozpoznawalności poszczególnych marek, nagradzając produkty oraz marki o niekwestionowanej pozycji na rynku, wyróżniające się jakością oraz zaufaniem konsumentów.

Przedmiotem analiz i badań były m.in.:
- pozycja rynkowa
- jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę
- stopień zaufania konsumentów i klientów

W tym roku spółka Delfin jako jedyna została wyróżniona w kategorii: producent przydomowych oczyszczalni ścieków.

Cieszymy się z okazanego zaufania i doceniania naszej pracy. Będziemy dokładać wszelkich starań, by za rok powtórzyć ten wynik!

Patronat nad badaniem objął Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.
Więcej informacji na: www.forumbiznesu.pl

 DobraMarka dyplom


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina