ScrollToTop

Szkolenie dla Dystrybutorów i Instalatorów z południowej Polski

Wtorek, 5 maja 2015

Serdecznie zapraszamy na szkolenie pt. "Systemy oczyszczania ścieków Delfin. Charakterystyka produktów, zastosowanie i montaż".

Podczas szkolenia przedstawimy nowości w naszej ofercie i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania dotyczące instalacji i montażu. Będą Państwo mieli także okazję zapoznać się dokładnie z urządzeniami do automatycznego sterowania oczyszczalniami DELFIN PRO, jak również zwiedzić fabrykę.

MIEJSCE: Hotel Magnolia, Zgórsko 90A k/Kielc, współrzędne GPS: 50º 49' 33 N (Północ), 20º 31' 38 E (Wschód), przy trasie E7, po prawej stronie jadąc w kierunku Krakowa, www.hotelmagnolia.pl

TERMIN: 08.05.2015 godz. 9:30 - 17:00

ZAPEWNIAMY: ciekawe informacje, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe i obiad.

REJESTRACJA: Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia mailowe (imię, nazwisko, nazwa firmy, adres firmy) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczne pod numerem: +48 517 491 142.


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina