ScrollToTop

Program "Dofinansowanie zakupu i montażu przydomowych oczyszczalni ścieków"

Poniedziałek, 23 maja 2016

Dofinansowaniem objęty jest zakup i montaż nowych urządzeń biologicznych oczyszczalni ścieków o przepustowości do 50 RLM.

12 DELFIN PRO MBBR

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach informuje, że trwa nabór wniosków na dofinansowania dla osób fizycznych do inwestycji związanych z ograniczeniem emisji zanieczyszczeń do powietrza, m.in. poprzez dofinansowanie zakupu i montażu przydomowych oczyszczalni ścieków.

 
Szczegółowy opis programu dofinansowania 
Wniosek do dofinansowania 
Wymagane załączniki 

 

Warto być przygotowanym na złożenie wniosku już w pierwszym naborze. Dlatego nasza firma - Delfin Sp. z o.o. - proponuje Państwu doradztwo w wyborze rozwiązań oraz opracowanie dokumentacji projektowej dotyczącej budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, niezbędnej do złożenia wniosku.

 

Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku producentów przydomowych oczyszczalni ścieków. Oferowany przez nas produkt - przydomowa oczyszczalnia ścieków DELFIN PRO PREMIUM MBBR - nie tylko skutecznie oczyszcza ścieki zgodnie z wymaganiami unijnej normy PN-EN 12566-3+A2:2013, ale jest ceniona przez użytkowników przede wszystkim ze względu na niskie koszty eksploatacji i łatwość obsługi. Wysoka jakość tego rozwiązania została potwierdzona przyznaniem godła Teraz Polska w XXIV edycji konkursu na najlepsze produkty i usługi w 2014 roku.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.wfos.com.pl,  pod numerem (041) 366-15-12, 041 333-52-20. Informacje można również uzyskać w siedzibie Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pod adresem Al. Ks. Jerzego Popiełuszki 41, 25-155 Kielce

Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina