ScrollToTop

Delfin Ambasadorem Polskiej Gospodarki!

Środa, 28 września 2016

ambasador logo

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, iż dnia 28 września 2016 r, firma Delfin otrzymała nagrodę „Ambasadora Polskiej Gospodarki” w kategorii „Najwyższa Jakość”.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, iż dnia 28 września 2016 r, podczas uroczystej gali finałowej VIII edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki, firma Delfin otrzymała nagrodę „Ambasadora Polskiej Gospodarki” w kategorii „Najwyższa Jakość”.

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest rodzimym przedsiębiorstwom przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno - Społecznego z siedzibą w Brukseli.
Konkurs jest ogólnopolskim niekomercyjnym przedsięwzięciem, którego zadaniem jest:

  • wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych,
  • promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych,
  • zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina