ScrollToTop

Delfin po raz drugi Laureatem prestiżowej nagrody "NOVATOR"!

Piątek, 26 maja 2017

2
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż dnia 18 maja 2017r, podczas uroczystej gali, nasza Spółka otrzymała nagrodę „NOVATOR” w dziedzinie „Innowacyjna Inwestycja” za Hybrydowy Separator Węglowodorów Delfin HD-H .

Wyróżnienie przyznawane jest przez Staropolską Izbę Przemysłowo-Handlową, która już po raz jedenasty nagrodziła przedsiębiorstwa z województwa świętokrzyskiego. Laureatami zostały firmy, które w minionym roku zrealizowały najlepsze przedsięwzięcia o charakterze innowacyjnym. Delfin po raz drugi został laureatem nagrody Novator- poprzednio za Hybrydową oczyszczalnię ścieków Delfin Pro Premium MBBR.

Zaszczytną statuetkę odebrał Kierownik Produkcji - Adam Maruszak.

Uczestników uroczystości powitał prezydent Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Cezary Tkaczyk, który podkreślił iż nieustanne zmiany w gospodarce wręcz zmuszają firmy do szukania nowych rozwiązań i metod wyróżnienia się wśród konkurencji. Kluczem do sukcesu jest innowacyjność. Nagrody i dyplomy wręczali wiceprezes Urzędu Patentowego RP Andrzej Pyrża, prezes Krajowej Izby Gospodarczej Andrzej Arendarski, doradca wojewody świętokrzyskiego Andrzej Pruś i dyrektor kieleckiego oddziału Banku Gospodarstwa Krajowego Piotr Waluszewski.

Zaplanuj już dziś wizytę na targach - znajdziesz nas na stoisku zewnętrznym ZC 24, przed Halą C.


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, stale rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. nawiązaliśmy współpracę z francuską Grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie i uzyskaliśmy prawo wyłączności sprzedaży produktów SEBICO na polskim rynku.

W 1997 r. otworzyliśmy własną fabrykę, którą stale rozbudowujemy, inwestując w nowoczesny park maszynowy i laboratorium. Wszystko po to, by nasi klienci mieli pewność, że kupując produkty Delfina kupują najwyższą, dostępną na rynku jakość.
Urządzenia z logo Delfin, choć zaawansowane technologicznie – są jednocześnie bardzo proste w montażu i obsłudze. 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina