ScrollToTop

Delfin po raz drugi Laureatem prestiżowej nagrody "NOVATOR"!

Piątek, 26 maja 2017

2
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż dnia 18 maja 2017r, podczas uroczystej gali, nasza Spółka otrzymała nagrodę „NOVATOR” w dziedzinie „Innowacyjna Inwestycja” za Hybrydowy Separator Węglowodorów Delfin HD-H .

Wyróżnienie przyznawane jest przez Staropolską Izbę Przemysłowo-Handlową, która już po raz jedenasty nagrodziła przedsiębiorstwa z województwa świętokrzyskiego. Laureatami zostały firmy, które w minionym roku zrealizowały najlepsze przedsięwzięcia o charakterze innowacyjnym. Delfin po raz drugi został laureatem nagrody Novator- poprzednio za Hybrydową oczyszczalnię ścieków Delfin Pro Premium MBBR.

Zaszczytną statuetkę odebrał Kierownik Produkcji - Adam Maruszak.

Uczestników uroczystości powitał prezydent Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Cezary Tkaczyk, który podkreślił iż nieustanne zmiany w gospodarce wręcz zmuszają firmy do szukania nowych rozwiązań i metod wyróżnienia się wśród konkurencji. Kluczem do sukcesu jest innowacyjność. Nagrody i dyplomy wręczali wiceprezes Urzędu Patentowego RP Andrzej Pyrża, prezes Krajowej Izby Gospodarczej Andrzej Arendarski, doradca wojewody świętokrzyskiego Andrzej Pruś i dyrektor kieleckiego oddziału Banku Gospodarstwa Krajowego Piotr Waluszewski.

Zaplanuj już dziś wizytę na targach - znajdziesz nas na stoisku zewnętrznym ZC 24, przed Halą C.


Hale Produkcyjne

W ciągu 4 lat zainwestowaliśmy ponad 2,5 mln euro na modernizację fabryki i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych do formowania rotacyjnego SAT. Uruchomiliśmy także mikronizer, co umożliwia bezodpadową ekologiczną produkcję.

Laboratorium

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Serwis

Oferujemy serwis oczyszczalni ścieków, separatorów, przepompowni i pozostałych urządzeń w zakresie konserwacji i napraw. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo serwisowe.


O firmie

Działalność powstałej w 1993 roku firmy Delfin od początku koncentrowała się na dostarczaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań związanych z asenizacją. Niedługo po założeniu firmy naszym partnerem stał się wiodący europejski producent przydomowych instalacji kanalizacyjnych, grupa SEBICO. Tym samym, firma DELFIN została wyłącznym dystrybutorem tych urządzeń na polski rynek. Po upływie kilku lat rozpoczęliśmy produkcję własnych wyrobów - oczyszczalni i zbiorników na ścieki i wodę, separatorów i wielu innych.

Nasza firma stopniowo się rozrastała. W chwili obecnej posiadamy dwie nowoczesne hale produkcyjne oraz własne laboratorium, a nasza oferta obejmuje biologiczne i mechaniczno-biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, modułowe zbiorniki na wodę i szambo, ekologiczne separatory tłuszczów, skrobi i węglowodorów, studnie, przepompownie oraz liczne akcesoria.

Każdy z tych wyrobów posiada znak CE i spełnia wymagania określone przez europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3+A2:2013.


Aktualności


Z życia Delfina