ScrollToTop
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeriarootagro oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeriarootdozynki-sando oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeriarootzulawskie-targi oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Prezes Lucjan Dulnik oficjalnie członkiem BCC

18 kwietnia 2016 roku, nasz Prezes, Pan Lucjan Dulnik, został oficjalnym członkiem prestiżowej loży przedsiębiorców BCC - Business Centre Club!

Business Centre Club istnieje od 1991 r. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2000 członków (osób i firm). Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 24 lożach regionalnych na terenie całej Polski. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne.
Członkowie BCC akceptują Statut organizacji zobowiązujący ich do reprezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.
BCC prowadzi aktywny lobbing gospodarczy na rzecz rozwoju gospodarki wolnorynkowej, tworzenia dobrego prawa, obrony interesów polskich przedsiębiorców. Z członkami Klubu konsultowali się dotychczas wszyscy prezydenci i szefowie rządu RP.

Delfin Ambasadorem Polskiej Gospodarki!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, iż dnia 28 września 2016 r, podczas uroczystej gali finałowej VIII edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki, firma Delfin otrzymała nagrodę „Ambasadora Polskiej Gospodarki” w kategorii „Najwyższa Jakość”.

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest rodzimym przedsiębiorstwom przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno - Społecznego z siedzibą w Brukseli.
Konkurs jest ogólnopolskim niekomercyjnym przedsięwzięciem, którego zadaniem jest:

  • wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych,
  • promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych,
  • zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.

25-lecie istnienia SIPH

Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa, z której usług Delfin korzysta od wielu lat, świętuje 25-rocznicę istnienia. Z tej okazji na Placu Artystów w Kielcach można obejrzeć wystawę firm członkowskich prezentujących swoje osiągnięcia i ofertę. Nie mogło tam zabraknąć Delfina.

Skok ze spadochronem Pana Prezesa

Spotkanie z przedstawicielami Uniwersytetu Rolniczego

25 września 2015 roku mieliśmy zaszczyt gościć w naszej firmie przedstawicieli Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Goście zapoznali się z zakładem produkcyjnym i uczestniczyli w szkoleniu prowadzonym przez ekspertów Delfina, które szybko zamieniło się w niezwykle cenny dla obu stron panel dyskusyjny. To był fantastyczny przykład, jak środowiska akademickie i biznesowe mogą się nawzajem inspirować. Liczymy na więcej!