ScrollToTop

Laboratorium

 

Nasza firma jako pierwsza w Polsce wyposażona jest we własne Laboratorium. Dzięki temu jak nikt inny możemy dostosować się do indywidualnych wymogów każdego z naszych klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo.

Odpowiednie dopasowanie oczyszczalni do gruntu jest gwarantem trwałej i bezawaryjnej pracy. Dbamy o naszych klientów i dlatego postanowiliśmy zainwestować w najnowocześniejszą technologię na rynku. Podstawą analityki, zarówno podczas procesu oczyszczania ścieków, uzdatniania wody, jak i kontroli jakości jest wartość pH. Także przewodność i stężenie tlenu odgrywają kluczową rolę, zarówno podczas pracy w laboratorium, ale także w terenie.

1 44            00


Dane cyfrowe - większa wiarygodność w terenie i w laboratorium

Mierniki HQD i elektrody INTELLICAL bazując na technologii cyfrowej zwiększają pewność prowadzonych pomiarów. Technologia ta zapewnia dużą elastyczność oraz bezbłędną obsługę – np. poprzez zapisywanie danych kalibracji w inteligentnych elektrodach. Elektrody INTELLICAL dostępne są dla wszystkich parametrów elektrochemicznych w różnych konfiguracjach, także jako niewymagające kalibracji czujniki LDO do pomiarów O2.

labolat

Sprawdzona technologia dla wielu zastosowań

Mierniki SENSION i elektrody do pH, przewodności i tlenu rozpuszczonego potwierdziły swoją skuteczność w wielu zastosowaniach analitycznych. Ich cechą charakterystyczną jest trwała konstrukcja, łatwa obsługa oraz wiarygodne pomiary. Atrakcyjne pakiety startowe i szeroka gama elektrod wzbogacają ofertę tej serii produktów.

Praca w laboratorium to bardzo odpowiedzialne i...ciekawe zadanie!

Poniżej przedstawiamy Wam próbkę pracy naszego Technologa. Firma Delfin w swoich badaniach dba o każdy, nawet najmniejszy m i k r o s k o p i j n y szczegół, by nasi klienci mieli pewność wysokiej jakości naszych produktów.

11 22

33 Photomizer Cam 2016 07 01 13 34 35