ScrollToTop

Artykuł z gazety "Echo Dnia" na temat zdobycia przez nas Godła Promocyjnego "Teraz Polska" w XXVI edycji konkursu. "Echo Dnia" napisało również o otrzymaniu przez Delfina prestiżowej nagrody i tytułu "Ambasadora Polskiej Gospodarki"

 
Przejdź do artykułu.

Artykuł publikowany był również w papierowej wersji gazety. Aby go obejrzeć, kliknij w poniższą miniaturkę.

2Strefa biznesu 28 11 2016.bmp

 

Artykuł z gazety "Echo Dnia" na temat nagrody zdobytej przez firmę Delfin w XXIV edycji konkursu "Teraz Polska", dla przydomowej oczyszczalni DELFIN PRO PREMIUM

Przejdź do artykułu.

2014 gala 318

 

Przyznanie nagrody NOVATOR 2010 - jednej z najbardziej prestiżowych wyróżnień, jakie może otrzymać firma z regionu świętokrzyskiego. Organizator konkursu - Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa - już od sześciu lat nagradza najbardziej innowacyjne firmy. SIPH doceniła nasze ostatnie inwestycje przyznając nam statuetkęw dziedzinie produkcji za inwestycje w nowe technologie. Dzięki nowym liniom produkcyjnym nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków są dziś jednymi z najnowocześniejszych nie tylko w Polsce, ale także w Europie.

 

Przejdź do relacji filmowej

Firma Delfin otrzymała nagrodę Lider Regionu 2011 w kategorii Nowe Technologie. Statuetka przyznawana jest firmom, które swoimi działaniami wniosły szczególny wkład na rzecz rozwoju województwa świętokrzyskiego.

Konkurs odbywał się pod patronatem gazety "Echo dnia", która na łamach "Strefy biznesu" umieściła obszerny artykuł na temat naszej firmy.

Aby przeczytać artykuł, kliknij tutaj.

Materiał został przygotowany przy okazji zakończenia budowy nowej hali produkcyjnej.

Rozpoczęła się budowa 118 przydomowych oczyszczalni ścieków w gminie Nowy Korczyn (relacja w "Echu Dnia").

Przejdź do artykułu.

 

2 czerwca 2011 roki TVP Kielce wyemitowało ponad 5 minutowy reportaż o naszej firmie. Film mówi o produktach i technologi, prezentuje nasz zespół oraz fabryki.

Wtorek, 06 Kwiecień 2010

Podpisanie umowy między Delfinem a Polską akcją Humanitarną zostało skomentowane na ramach Gazety Wyborczej oraz na portalu gazeta.pl.

 

Informację można znaleźć na portalu gazeta.pl: Kielecka firma dla Sudanu oraz w kieleckim wydaniu Gazety Wyborczej z dnia 24 marca 2010.