ScrollToTop

O firmie

4203 

   

Delfin Sp. z o. o. jest producentem przydomowych oczyszczalni ścieków, separatorów węglowodorów, separatorów tłuszczów i skrobi, ekologicznych zbiorników na wodę deszczową oraz akcesoriów do systemów oczyszczania ścieków. Kiedy w 1993 roku rozpoczynała swoją działalność, była pionierem w branży indywidualnej asenizacji na krajowym rynku. Od lat konsekwentnie realizuje strategię dostarczania najwyższej klasy urządzeń z polietylenu, koncentrując się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód.

Podwaliny działań stworzyła współpraca z francuską grupą SEBICO, największym producentem przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie, od której została zakupiona technologia produkcji. Delfin swoim działaniem obejmuje teren całej Polski, jest także obecny na rynkach zagranicznych poprzez partnerów biznesowych np. na Litwie, w Białorusi, w Czechach, na Słowacji, Słowenii, Chorwacji i Węgrzech.

Spółka w ramach kompleksowej obsługi oferuje:

- projektowanie inwestycji
- doradztwo techniczne
- dobór i dostawę odpowiednich urządzeń
- pomoc w pozyskaniu funduszy unijnych
- prace instalacyjne
- szkolenia użytkowników i instalatorów
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- realizację nietypowych zamówień pod wymagania konkretnej inwestycji

Ponad 23 lata na rynku - kalendarium skrócone:

1993 - powstanie firmy Delfin; nawiązanie współpracy z francuską firmą SEBICO - producentem systemów oczyszczania ścieków,
1997 - transfer technologii i otwarcie pierwszej fabryki w Kielcach w strefie przemysłowej,
2010 - otwarcie nowej fabryki i inwestycje w wysokości ponad 2,5 mln euro w ciągu 4 lat,
2011 - otwarcie drugiej, nowej hali wyposażonej w innowacyjne linie produkcyjne - nowoczesny park maszynowy,
2013 - uruchomienie mikronizera - gwarancja bezodpadowej ekologicznej produkcji.

 

Firma Delfin posiada:

 - Nowoczesny park maszyn, oparty na francuskiej technologii firmy SAT. Umożliwia on wytwarzanie elementów o szerokim spektrum wielkości. Maszyny SAT są w pełni sterowane komputerowo oraz wyposażone w urządzenia kontrolujące parametry grzania i chłodzenia. Pozwala to na zoptymalizowanie procesów produkcji, zmniejszenie zużycia energii, gwarantuje stałość kształtów oraz powtarzalność wyrobów,
 - Własne stanowisko testowe, umożliwiające rzetelne sprawdzenie funkcjonalności swoich produktów przed wdrożeniem ich na rynek,
 - Własne Laboratorium Badawcze (jako pierwsza w Polsce). Dzięki temu, jak nikt inny może dostosować się do indywidualnych wymogów każdego ze swoich klientów. Analizy laboratoryjne gwarantują, że bez względu na skład ścieków, oczyszczalnie Delfin będą funkcjonowały prawidłowo,
 - Własny dział badawczo-rozwojowy, który tworzą specjaliści (wykształcenie wyższe techniczne) w zakresie oczyszczania ścieków (technolog oczyszczania ścieków), technologii produkcji i montażu urządzeń Delfin.
 - Wykwalifikowaną kadrę, którą w większości stanowią osoby z kierunkowym wykształceniem wyższym. Osoby te pracują w działach: Sprzedaży, Logistyki, Marketingu, Budownictwa, Księgowości, Administracji i Produkcji.
 - Dział Eksportu, który tworzą osoby z biegłą znajomością języków obcych oraz doświadczeniem w zakresie sprzedaży i współpracy z klientami.

Firma współpracuje również z uczelniami wyższymi (UJK, Politechnika Świętokrzyska, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie).

 
terazpolska2015
     W ciągu wieloletniej działalności zdobyliśmy dużą grupę zadowolonych klientów, o czym świadczą wyniki niezależnych ogólnopolskich badań opublikowanych w Biuletynie Branżowym INSTALACJE (pierwsze miejsce w branży dotyczące znajomości marki i zainteresowania zastosowaniem produktów Delfin w budowie własnego domu), jak również liczne nagrody i wyróżnienia, np.: najwyższej rangi odznaczenie – godło TERAZ POLSKA dla Przydomowej oczyszczalni DELFIN PRO PREMIUM (2014 r.) oraz dla HYBRYDOWYCH SEPARATORÓW WĘGLOWODORÓW (2016 r.) i MODUŁOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW (2016 r.)
 
Zapraszamy do odwiedzenia stron: „Nagrody” oraz „Media o nas” po więcej informacji.