1. Home
  2. /
  3. Zbiorniki na wodę deszczową

Zbiorniki na wodę deszczową

DELFIN RAIN – zbieraj wodę – zarabiaj pieniądze

 

Podziemne zbiorniki na wodę deszczową DELFIN Rain to o bezpośrednia odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na ekologiczne rozwiązania zatrzymujące wodę deszczową i urządzenia finansowane z programu MOJA WODA. Podziemnie zbiorniki na wodę deszczową to ekologiczny i ekonomiczny sposób na zbieranie wody deszczowej. Zbiorniki DELFIN Rain pomagają zmniejszyć zużycie wody nawet do 40%. To niebagatelna oszczędność zważywszy na zwiększające się ceny wody, wynikające z rosnących kosztów jej wydobycia i uzdatnienia oraz ograniczenia zużywania związane z coraz częściej występującymi suszami.

Skonfiguruj swoje urządzenie

i otrzymaj GRATIS gotową wycenę

Zależy ci na tym, by prowadzić swoje domowe gospodarstwo w ekologiczny sposób? Pomogą ci w tym podziemne zbiorniki na wodę deszczową dostępne w kilku różnych wariantach (zróżnicowanych pod względem parametrów technicznych oraz wykorzystanej pompy) w naszym sklepie internetowym. Stanowią one rozwiązanie pozwalające na właściwe gromadzenie i przechowywanie deszczówki, co pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet do 40%. Tym samym odznaczają się one nie tylko dbaniem o środowisko, ale również cechą ekonomiczności, ponieważ wpływają na oszczędności w budżecie domowym.

Skuteczne zasilanie instalacji sanitarnych

Proponowane przez nas zbiorniki stanowią najlepszą odpowiedź na konieczność poszukiwania alternatywy w sytuacji zwiększających się cen wody z uwagi na rosnące koszty jej wydobycia i uzdatnienia oraz ograniczenia związane z coraz częściej występującymi suszami. Pozwalają na właściwe zasilanie domowych instalacji sanitarnych, a ich zakup dofinansowywany jest w ramach programu rządowego MOJA WODA.

6000 zł dofinansowania na systemy zbierania deszczówki

Do 6 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe, można otrzymać z programu „MOJA WODA”. Jest to inicjatywa Ministerstwa Klimatu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, której celem jest łagodzenie skutków zmian klimatu w Polsce.

  • dotacja do 6 tyś i nie więcej niż 80% kosztów kwalifikowanych
  • nabór prowadzony przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
  • dotyczy osób fizycznych – właścicieli domków jednorodzinnych

 Program rozpisany na lata 2020-2024.

Sprawdź szczegóły>>