1. Home
  2. /
  3. Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Oczyszczalnie mechaniczno-biologiczne

Przydomowe mechaniczno-biologiczne oczyszczalnie ścieków są reaktorami przepływowymi, skonstruowanymi na bazie jednego zbiornika (wszystkie procesy biologicznego oczyszczania ścieków zachodzą w jednym zbiorniku). Za pracę oczyszczalni odpowiada sterownik mikroprocesorowy.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków SBR-MAD Prestige

Oczyszczalnia Delfin SBR-MAD Prestige

Przydomowa oczyszczalnia ścieków DELFIN PRO

Oczyszczalnia Delfin Pro Premium MBBR

Skonfiguruj swoje urządzenie

i otrzymaj GRATIS gotową wycenę

Oczyszczalnie Biologiczne

Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków to dwuetapowy proces oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych w warunkach beztlenowych i tlenowych. Wstępne beztlenowe oczyszczanie następuje w osadniku gnilnym. W drugim etapie następuje tlenowe oczyszczanie ścieków (złoże rozsączające, pakiety drenażowe SD).

Oczyszczalnie z drenażem rozsączającym

Oczyszczalnie z pakietem drenażowym

Oczyszczalnie ze złożem w nasypie

Nasze oczyszczalnie zapewniają wysoki poziom redukcji zanieczyszczeń. Przydomowe oczyszczalnie ścieków odpowiadają za odprowadzanie ścieków z gospodarstw domowych pozbawionych dostępu do sieci kanalizacyjnej. Stworzyliśmy rozwiązania, które mogą być stosowane niezależnie od warunków gruntowo-wodnych nawet na bardzo małych działkach.

Oczyszczalnie Delfin zapewniają użytkownikom przede wszystkim komfort, wygodę i poczucie bezpieczeństwa podczas korzystania z domowej asenizacji ścieków. W najtańszych wariantach można zbudować je na działce o dobrych warunkach gruntowo-wodnych, ale także na działkach małych i podmokłych z możliwością odprowadzania oczyszczanych ścieków poza obszar działki.

Proponowane przez Delfin rozwiązania pozwalają raz na zawsze pozbyć się uciążliwych i drogich wizyt szambowozu, dlatego przy podejmowaniu decyzji o wyborze urządzeń asenizacyjnych na terenach nie uzbrojonych w kolektor sanitarny należy się poważnie rozważyć zalety urządzeń, które proponuje Delfin.

Należą do nich:

  •  Różnorodność technologii oczyszczalnia (bilogiczne, mechaniczno-biologiczne) wariantów montażu i wyposażenia dodatkowego, gwarantująca możliwość zastosowania oczyszczalni prawie w każdych warunkach gruntowo-wodnych i na działkach o dowolnej wielkości.
  • Nowoczesność wkładek filtracyjnych wykonanych z tworzyw sztucznych, ułatwiających prace eksploatacyjne i obniżających koszty użytkowania.
  • Tania eksploatacja urządzeń oczyszczających w porównaniu z tradycyjnym szambem.
  • Wysoka jakość, wszystkie zbiorniki wykonane z niezwykle trwałego i odpornego na czynniki atmosferyczne polietylenu.
  • Zbiorniki produkowane są metodą rotomouldingu co zapewnia jednakową grubość ścian, 100% szczelności oraz trwałość na długie lata.