1. Home
  2. /
  3. Nagrody i referencje

Nagrody i referencje

NAGRODY I REFERENCJE

…Po przeanalizowaniu budowy Hybrydowego Separatora Węglowodorów DELFIN potwierdzam, że zostało w nim zastosowane innowacyjne i skuteczne rozwiązanie techniczne. Rekomenduję to urządzenie projektantom, inwestorom i każdemu kto dba o środowisko i ekologię..

Prof. dr hab. inż. Zbigniew Heidrich

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy te urządzenia jako najlepsze wśród dostępnych na rynku przydomowych oczyszczalni ścieków.
Przemysław Gruszka

Home&Service

W ocenie użytkowników oczyszczalnie ścieków Delfin są dopracowanym, dobrze pracującym rozwiązaniem technologicznym, godnym polecenia dla potencjalnych inwestorów.

Kazimierz Jakubiak

MEL-KAN

Największą cechą charakteryzującą firmę jest jej dbałość o pełną i rzetelną wiedzę końcowego odbiorcy, co stawia urządzenia produkowane przez Delfin Kielce na pierwszym miejscu na rynku.
Mariusz Stadryniak

Ekobiobud

W 2020 roku nasze produkty po raz kolejny zostały wyróżnione godłem Teraz Polska: Delfin PRO Premium, Hybrydowe Separatory Węglowodorów oraz modułowe zbiorniki wielkogabarytowe.
Kapituła konkursu Teraz Polska przyznaje Godło tylko tym produktom, które znacząco wyróżniają się na tle innych: pod uwagę brana jest wysoka jakość wyrobu, a także zastosowanie nowych rozwiązań technologicznych. Jesteśmy dumni, że doceniono naszą pracę i wysiłek, jaki wkładamy w ulepszanie naszych urządzeń. Wybierając firmę Delfin, wybieracie najlepsze możliwe rozwiązanie na rynku! Dziękujemy!

10 września 2017 roku zostaliśmy laureatami nagrody INNOWATOR COP. Cieszymy się, że kolejny raz nagrodzono owoc naszej ciężkiej pracy – innowacyjny hybrydowy separator węglowodorów.
Konkurs INNOWATOR COP skierowany był do założycieli i szefów firm, którzy wdrażają twórcze rozwiązania oraz mają nowatorskie podejście do biznesu, także do twórców przedsiębiorstw we wczesnej fazie rozwoju, liderów biznesu, którzy prowadząc efektywną działalność gospodarczą, wykazują jednocześnie wrażliwość na potrzeby lokalnych społeczności i im sprzyjają.

18 maja 2017r, podczas uroczystej gali, nasza Spółka otrzymała nagrodę NOVATOR w dziedzinie „Innowacyjna Inwestycja” za hybrydowy separator węglowodorów Delfin HD-H.

28 września 2016 roku otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.
Celem konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki jest wzmocnienie wizerunku przedsiębiorców – Członków Business Centre Club oraz ich promocja poprzez nagradzanie najlepszych przykładów dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych.

W 2016 prestiżowy Klub Przedsiębiorców, Business Centre Club, odznaczył produkty firmy Delfin Medalem Europejskim.
Medalem wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

W 2016 roku firma Delfin została Laureatem XIX edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców.
Celem konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców jest upowszechnianie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej oraz wspieranie przedsiębiorczości oraz inicjatyw gospodarczych.

Firma Delfin została wyróżniona certyfikatem Dobra Marka 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma jako jedyny producent przydomowych oczyszczalni ścieków.
Redakcje Forum Biznesu i Biznes Trendy już od 6 lat prowadzą badania rynkowe dotyczące

Certyfikat Lider Nowych Technologii firma Delfin zdobyła aż 3 razy! Tytuł „Lidera” przyznawany jest przez Kapitułę Ogólnopolskiego Programu NOWE TECHNOLOGIE, który ma na celu promowanie firm reprezentujących najwyższy poziom technologiczny, dbających o rozwiązania nowoczesne i bezpieczne.
Na takie wyróżnienie zasługują przedsiębiorstwa, które uważnie wsłuchują się w opinie i sugestie klientów, wyznaczając często dzięki temu nowy kierunek działań firmy. Firma Delfin została nagrodzona na tle firm, które charakteryzują się nie tylko wdrażaniem nowoczesnych i nowatorskich technologii, ale również wśród firm, które dbają o środowisko naturalne.

Wyróżnienie Diamenty Forbesa przyznawane przez prestiżowy miesięcznik gospodarczy Forbes. W zestawieniu znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

W 2012, 2013 i 2014 roku zostaliśmy docenieni w rankingu Gazele Biznesu opracowywanego przez dziennik gospodarczy „Puls Biznesu” we współpracy z wywiadownią gospodarczą Coface, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Otrzymanie tytułu „Gazeli Biznesu” oznacza, że firma należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się podmiotów.

Certyfikat Dynamiczna Firma 2013 został przyznany naszej firmie przez Bisnode Polska za osiągniętą dynamikę wzrostu w ostatnich trzech latach działalności oraz indeksu płatności >70. Wskaźnik obliczony został na podstawie autorskiego algorytmu oceny wzrostu opracowanego przez Bisnode, uwzględniającego obrót i zysk firmy.

Tytuł Jakość Roku 2012 uzyskaliśmy w siódmej edycji największego ogólnopolskiego konkursu projakościowego organizowanego przez Redakcję Economy Life Today.
Celem konkursu jest wspieranie, rozwijanie oraz upowszechnianie wśród przedsiębiorców projakościowego podejścia do biznesu. Redakcja Economy Life Today podkreśla, że nie wystarczy jedynie samo posiadanie produktu wysokiej jakości. Należy jeszcze udowodnić wysoki poziom jego funkcjonalności i przekazać to konsumentom.

Laur Świętokrzyski 2012 – nagroda Wojewody Świętokrzyskiego. Nagroda ma charakter honorowy i jest wyróżnieniem dla osób oraz instytucji szczególnie aktywnych w obszarach będących przedmiotem oceny w danym roku. Firma Delfin została nagrodzona w kategorii Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie za działania na rzecz społeczności lokalnej regionu poprzez wspieranie inicjatyw społecznych, kulturalnych i edukacyjnych. Dodatkowo kapituła doceniła fakt, że produkty firmy służą dbaniu o środowisko naturalne i promowaniu postaw proekologicznych.

Nagroda Lider Regionu 2011 w kategorii Nowe Technologie. Statuetka przyznawana jest firmom, które swoimi działaniami wniosły szczególny wkład na rzecz rozwoju województwa świętokrzyskiego.
Aby przeczytać więcej informacji na temat nagrody, kliknij tutaj.

Prezes firmy Delfin – Lucjan Dulnik, otrzymał certyfikat od prestiżowego klubu przedsiębiorców Business Centre Club, z rąk prezesa klubu, pana Marka Goliszewskiego. Wyróżnienie oznacza, iż nasza firma jest rzetelna i wiarygodna, przestrzega zasad etyki kupieckiej i akceptuje zasady kodeksu honorowego. Ponadto działa zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.