1. Home
  2. /
  3. Modułowe oczyszczalnie i zbiorniki

MODUŁOWE OCZYSZCZALNIE I ZBIORNIKI

Modułowe zbiorniki wielkogabarytowe

Modułowe oczyszczalnie pensjonat PRO Premium

Modułowe zbiorniki
betonowe

Jeśli prowadzony obiekt hotelowy, pensjonat lub dom wielorodzinny nie ma dostępu do zbiorczej sieci kanalizacyjnej, niezbędne jest znalezienie innego sposobu na odprowadzanie odpadów kanalizacyjnych z budynku. Skuteczne rozwiązanie stanowić będą modułowe oczyszczalnie ścieków. Modułowe oczyszczalnie Delfin Pensjonat projektowanę są według indywidualnych potrzeb inwestora, obsługują nawet do 300 osób przebywających okresowo lub mieszkających na stałe. Stosowane są do większych obiektów niż domy jednorodzinne i wielorodzinne, np.: oczyszczalnie gminne, osiedlowe, agroturystyka, szkoły, hotele, pensjonaty, restauracje.

Modułowe oczyszczalnie naszej firmy posiadają pełną automatyzację procesu oczyszczania ścieków. W szczególności sterownik mikroprocesorowy z pamięcią i sygnalizacją świetlną w przypadku serwisu lub awarii, ponowny automatyczny rozruch po przerwie w zasilaniu, wbudowane bezpieczniki przepięciowe. Solidna i wytrzymała konstrukcja zapewnia niezawodne działanie na lata. Bardzo wysoka skuteczność oczyszczania pozwala na okresowe opróżnianie zbiornika z osadu ściekowego. Pensjonaty Pro Premium posiadają zamykane, niezależne włazy, które gwarantują bezpieczeństwo, łatwość serwisowania i przeprowadzania czynności eksploatacyjnych.

W naszej ofercie znajdziesz również zbiorniki wielkogabarytowe wykonane z polietylenu Delfin ZB-M oraz modułowe zbiorniki betonowe. Zbiorniki zbudowane są z modułów i dostępne są w różnych wariantach wysokości, szerokości i długości.Do wykorzystania dla potrzeb gospodarstw i miejsc publicznych. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz najlepszą opcję

Oczyszczalnie Pensjonat PRO PREMIUM, zbiorniki wielkogabarytowe ZB-M dostępne są w opcji dla firm LEASINGU URZĄDZEŃ. Jest to leasing urządzeń w dwóch wariantach, 4 i 5 letni. Sprawdź szczegóły u naszych Koordynatorów Sprzedaży!