1. Home
  2. /
  3. Ekologiczne zbiorniki na ścieki

Ekologiczne zbiorniki na ścieki

OSADNIKI GNILNE DELFIN PREMIUM

DELFIN MAX

Twoje gospodarstwo domowe nie ma dostępu do kanalizacji? W takiej sytuacji przydadzą ci się zbiorniki na ścieki stworzone przez naszą firmę z myślą o rozwiązaniu takich właśnie problemów. Nasze ekologiczne zbiorniki na ścieki DELFIN MAX, tzw. szamba są to zbiorniki bezodpływowe oraz pozbawione kosza filtracyjnego. Produkty zróżnicowane są pod względem parametrów technicznych (objętość, długość, szerokość, wysokość wlotu), co pozwala na dobór zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Nasze osadniki odznaczają się wykonaniem ze sprawdzonych materiałów – wysokiej gęstości polietylen. Ich trwała konstrukcja zwiększa stabilność oraz odporność na przemieszczanie się warstw gruntu. Cechują się przy tym 100% szczelnością, co zapewnia, że będą odpowiednio gromadzić pozostałości. W celu usprawnienia czynności eksploatacyjnych (np.: wywóz ścieków) zbiorniki wyposażone są w dodatkowy otwór umożliwiający zamontowanie dodatkowego włazu. Nadstawki i pokrywy do zbiorników montowane są na gwint co zapewnia szczelność połączenia.

Proponujemy również ekologiczne zbiorniki na ścieki DELFIN PREMIUM wyposażone w wlot, wylot oraz kosz z wkładem filtracyjnym stosowane w przydomowych biologicznych oczyszczalniach ścieków.

Dokonując wyboru wśród modeli zróżnicowanych pod względem parametrów technicznych, weź pod uwagę ilość mieszkańców oraz ukształtowanie terenu.