1. Home
  2. /
  3. Kariera

Kariera

Ludzie z pasją do rozwoju i tworzenia – TO MY!

DELFIN to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Jesteśmy dumni z tego że tworzymy  polski kapitał i możemy rozwijać i nadawać kierunki rozwoju w zakresie ochrony środowiska i zasobów wód.

Jako firma wychodzimy z założenia, że to pracownicy tworzą kulturę, wartości oraz potencjał naszej firmy. Ich doświadczenie, motywacja i inicjatywa są kluczem do naszego sukcesu.

Dlatego zatrudniamy najlepszych specjalistów z kierunkowym wykształceniem. Osoby te pracują w działach: Sprzedaży, Eksportu, Logistyki, Marketingu, Budownictwa, Księgowości, Administracji i Produkcji.

To co nas łączy w tworzeniu tego biznesu to pasja i chęć do poszukiwania coraz to nowszych rozwiązań. Jesteśmy pełni pozytywnej energii, dystansu i poczucia humoru. Praca w zespole to wyzwanie i możliwość realizacji wspólnych i indywidualnych celów rozwojowych.

DLATEGO: jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, lubisz wyzwania i posiadasz dużą wiedzę w ulubionej przez siebie dziedzinie – dołącz do nas!

Czekamy na osoby kreatywne, twórcze, lubiące wyzwania i chcące swoją pasją zarażać innych.

Aplikacje możesz przesłać na adres: rekrutacja@delfin-polska.pl

AKTUALNIE POSZUKUJEMY:
PROJEKTANT INSTALACJI WOD-KAN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie oczyszczalni, separatorów, przepompowni ścieków
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań
  • Doradztwo techniczne w zakresie oczyszczalni ścieków
  • Sporządzanie potrzebnej dokumentacji wyrobów
  • Kontakt z projektantami, wykonawcami, inwestorami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria środowiska, projektowanie sieci wodno-kanalizacyjnych lub kierunku pokrewnym)
  • Znajomość procesów oczyszczania ścieków
  • Doświadczenie w pracy w branży Wod-Kan min. 3 lata
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, kreatywność, zdolności organizacyjne

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość programu AUTOCAD
  • Znajomość branżowego języka angielskiego i umiejętność jego praktycznego zastosowania

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na cały etat,
  • Stałe miesięcznie wynagrodzenie.
  • Samodzielne stanowisko.
  • Przyjazną atmosferę.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz osiągnąć sukces z nami,  zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: rekrutacja@delfin-polska.pl (CV + zdjęcie).

Mile widziane: referencje, dodatkowe informacje opisujące min osiągnięcia, sukcesy) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883 z 1997. r.) z dopiskiem 'PRACOWNIK PRODUKCYJNY (POMOCNIK OPERATORA)’ + (tu wstaw swoje miasto zamieszkania).

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

OPERATOR MASZYNY DO PRODUKCJI OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW METODĄ ROTOMOULDINGU

  • Obsługa maszyny w zakresie jej programowania
  • Kontrola maszyn i ich parametrów
  • Wizualna kontrola jakości wyprodukowanych elementów
  • Zachowanie norm i standardów BHP
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA:

  • Precyzja w wykonywaniu zadań, zdolności manualne
  • Komunikatywność, uczciwość, dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie 2 i 3 zmianowym

  • Uprawnienia  gazowe grupa 3

OFERUJEMY:

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz osiągnąć sukces z nami,  zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: rekrutacja@delfin-polska.pl (CV + zdjęcie,

Mile widziane: referencje, dodatkowe informacje opisujące min osiągnięcia, sukcesy) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883 z 1997. r.)   z dopiskiem 'OPERATOR MASZYNY DO PRODUKCJI OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW METODĄ ROTOMOULDINGU’ + (tu wstaw swoje miasto zamieszkania).

PRACOWNIK PRODUKCYJNY (POMOCNIK OPERATORA)

  • Przygotowywanie surowca do zasypania form
  • Uzbrajanie i rozbrajanie maszyny do produkcji oczyszczalni ścieków metodą rotomouldingu

WYMAGANIA:

  • Orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim.

OFERUJEMY:

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz osiągnąć sukces z nami,  zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: rekrutacja@delfin-polska.pl (CV + zdjęcie.

 Mile widziane: referencje, dodatkowe informacje opisujące min osiągnięcia, sukcesy) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883 z 1997. r.) z dopiskiem 'PRACOWNIK PRODUKCYJNY (POMOCNIK OPERATORA) + (tu wstaw swoje miasto zamieszkania).