Skonfiguruj swoje urządzenie

i otrzymaj GRATIS gotową wycenę

SKONFIGURUJ SWÓJ ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ, ZDOBĄDŹ DOFINANSOWANIE Z PROGRAMU MOJA! WODA

Do 6 000 zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe, takie jak np. podziemny zbiorniki na deszczówkę Delfin Rain, można  otrzymać w programie „MOJA WODA”. Jest to inicjatywa Ministerstwa Klimatu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, które inwestują  100 mln zł rocznie na łagodzenie skutków zmian klimatu w Polsce.

Program „Moja Woda” ma na celu zwiększenie zatrzymania wody na terenach prywatnych ogródków. Zebrana woda opadowa odciąży kanalizację i zmniejszy ryzyko podtopień w przypadku silnych opadów. Od 22.03.2021 rusza kolejna edycja programu Moja Woda:

  • dotacja do 6 tyś i nie więcej niż 80% kosztów kwalifikowanych na zakup, montaż, uruchomienie instalacji, takich jak: instalacje rozsączające, zbiorniki do gromadzenia wody deszczowej
  • nabór prowadzony  od 22.03.2021r. przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Nabór wniosków na rok 2021 zakończony. Czekamy na informację o uruchomieniu kolejnej puli środków.
  • koszty kwalifikowane na inwestycje od 01.06.2020
  • dotyczy osób fizycznych – właścicieli domków jednorodzinnych

Jak otrzymać dotację w ramach programu „Moja Woda” ? Wypełnij konfigurator a my dostarczymy szczegółową ścieżkę jak otrzymać dofinansowanie. 

Oferta firmy DELFIN to bezpośrednia odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na ekologiczne rozwiązania zatrzymujące wodę deszczową i urządzenia finansowane z programu „Moja Woda”.

Podziemnie zbiorniki na wodę deszczową Delfin Rain to ekologiczny i ekonomiczny sposób na zbieranie wody deszczowej.