5000 zł dofinansowania do systemów zbierania deszczówki. - Delfin

Skonfiguruj swoje urządzenie

i otrzymaj GRATIS gotową wycenę

SKONFIGURUJ SWÓJ ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ A MY POMOŻEMY CI OTRZYMAĆ DOFINANSOWANIE

Do 5 000 zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe, takie jak np. podziemny zbiorniki na deszczówkę Delfin Rain, można  otrzymać w programie „MOJA WODA”. Jest to inicjatywa Ministerstwa Klimatu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, które inwestują 100 mln zł rocznie na łagodzenie skutków zmian klimatu w Polsce.

Program „Moja Woda” ma na celu zwiększenie zatrzymania wody na terenach prywatnych ogródków. Zebrana woda opadowa odciąży kanalizację i zmniejszy ryzyko podtopień w przypadku silnych opadów. 

  • dotacja do 5 tyś i nie więcej niż 80% kosztów kwalifikowanych na zakup, montaż, uruchomienie instalacji, takich jak: instalacje rozsączające, zbiorniki do gromadzenia wody deszczowej
  • nabór prowadzony  od 1.07.2020r. przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w 2021 kolejna edycja programu „MOJA WODA”
  • dotyczy osób fizycznych – właścicieli domków jednorodzinnych

Jak otrzymać dotację w ramach programu „Moja Woda” ? Wypełnij konfigurator a my dostarczymy szczegółową ścieżkę jak otrzymać dofinansowanie. 

Oferta firmy DELFIN to bezpośrednia odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na ekologiczne rozwiązania zatrzymujące wodę deszczową i urządzenia finansowane z programu „Moja Woda”.

Podziemnie zbiorniki na wodę deszczową Delfin Rain to ekologiczny i ekonomiczny sposób na zbieranie wody deszczowej.